ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2019 OHLAŠUJE PRVNÍ JMÉNA - Kupte si lístek dřív než ostatní

Fanoušci české a slovenské muziky dostávají před vánoci skvělý tip na nákup dárku v podobě vstupenek na další ročník již tradičního Českého mejdanu s Impulsem. Čtvrtý ročník proběhne 19. října 2019 v pražské O2 areně a producenti právě přidali k prvním ohlášeným interpretům páté hvězdné jméno pro další velkolepý koncert. Do O2 areny se na Český mejdan s Impulsem vrací mnohonásobná Zlatá slavice Lucie Bílá, která před Vánoci potvrdila svou účast.

Poprvé na pódiu Českého mejdanu s Impulsem zažijí legendu Hanu Zagorovou, jejíž vystoupení patří k těm nejoblíbenějším. „O2 arenu mám ráda,“ řekla v Rádiu Impuls Hana Zagorová, která slibuje, že tady určitě zazní staré šlágry jako Spěchám nebo Málokdo ví a chybět nebude ani novinka Já nemám strach, kterou pro ni napsal Marek Ztracený. Ten je dalším nováčkem v mejdanové sestavě. Úspěšný interpret a autor, kterého si cení mimo jiné i hvězdný Karel Gott, už vybral i část písniček, které tu zazní. Bude to prý ta nejstarší a také ta nejnovější.

Vrátí se “Hurikán“ Dalibor Janda, který zazpíval hned na prvním ročníku Českého mejdanu. Tentokrát sebou přivede i svou dceru Jiřinu Annu Jandovou. Radost máme také z opětovné účasti plzeňské skupiny Mandrage. Její hit Motýli z nového alba Před půlnocí se zařadil mezi stálice hudebního programu Impulsu, stejně jako starší Šrouby a matice nebo Františkovy lázně, které si publikum určitě s chutí s kapelou zazpívá. Už brzy přibudou do hudební sestavy i další velká a zajímavá česká a slovenská jména, která zaručí divákům pětihodinového hudebního maratonu atraktivní podívanou a jedinečný hudební zážitek.

Upozorňujeme také na zahájení prodeje cenově výhodných vstupenek do 4. patra a k dispozici bude také více speciálních vstupenek z kategorie VIP Platinum a Gold na sezení přímo u pódia. Producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport znovu doporučují s koupí lístků neotálet, protože nejlepší místa bývají velmi brzy rozebrána.

Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal v cenovém rozmezí 640,- Kč – 2590,- Kč.

Více informací najdete na www.impuls.cz a facebookovém profilu https://www.facebook.com/raaaadio.

Top