Český mejdan s Impulsem

Český mejdan s Impulsem

Datum: 19. října 2019
Místo: O2 arena Praha

Vstupenky

Sobota
19
Říj. 2019
18:00
Český mejdan s Impulsem
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 16:30

Největší české a slovenské hudební hvězdy na jednom pódiu a téměř pětihodinový maraton plný skvělé hudby a nejznámějších hitů. To je Český mejdan s Impulsem. Tradiční velkolepý koncert, který už třikrát naplnil pražskou O2 arenu až po strop. Buďte u toho počtvrté.

Český mejdan s Impulsem 2019 se bude opět konat v pražské O2 areně, a to v sobotu 19. října.

Už podruhé se do O2 areny vrátí několikanásobná Zlatá slavice Lucie Bílá, která si publikum Českého mejdanu s Impulsem v roce 2017 doslova podmanila. Mezi prvními potvrzenými je legenda české populární hudby Hana Zagorová, která vystoupí na této hudební události poprvé. Marek Ztracený je dalším nováčkem v mejdanové sestavě.

Český mejdan s Impulsem zažije 19. října 2019 také návraty. Dalibor Janda zazpíval hned na prvním ročníku. Tentokrát sebou přivede dceru Jiřinu Annu Jandovou. Radost máme z opětovné účasti plzeňské skupiny Mandrage. Její hit „Motýli“ se zařadil mezi stálice hudebního programu Impulsu, stejně jako starší „Šrouby a matice“ a „Hledá se žena“.

K dispozici bude více speciálních lístků na sezení přímo u pódia z kategorie VIP Platinum a Gold. A protože o nejlepší místa bývá největší zájem, radíme: „Kupte si lístek dřív než ostatní“.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Galerie

Na mapě

Top