Detail info
Close

Barbara Maria Willi uvádí…

Barbara Maria Willi uvádí…

Datum: 1. října - 6. prosince 2024
Místo: Konvent Milosrdných bratří
Adresa: Vídeňská 228/7, Brno

Vstupenky

Popis

Barbara Maria Willi uvádí… 2024
XXI. ročník koncertu cyklu staré hudby
Ve svých jednadvaceti letech je náš koncertní cyklus zletilý už ve všech směrech; proto také nikoho nemůže překvapit jeho vyzrálá dramaturgie. V roce 2024 obohatíme oblíbený trend představování neobvyklých nástrojů (dulcian) výjimečnými kombinacemi nástrojů obecně známých - na jednom pódiu zazní čtyři cembala či souzvuk moderního a barokního violoncella.
Zůstaneme věrní také tradici vokálního koncertu: Konventem se ponese nebeský hlas celoevropsky renomované sopranistky Martiny Jankové. Protože za ta léta už víme, že Vám zaručeně uděláme radost zvukem zobcových fléten, nabídneme je tentokrát ve formátu kvarteta. Nebude pochopitelně scházet ani mezinárodní akcent: přivítáme německou klávesovou hvězdu, okouzlující hosty z Velké Británie a tři vynikající nizozemské hudebníky.
Těším se na Vaši inspirativní energii a na koncertní setkávání!

Vaše
Barbara Maria Willi, dramaturgyně

Záštitu cyklu udělili:
JUDr. Markéta Vaňková, primátorka města Brna / Mgr. Jan Grolich, hejtman Jihomoravského kraje / Ing. arch. Vojtěch Mencl, starosta městské části Brno-střed

Sledujte nás na www.facebook.com/barbaramariawilliuvadi a www.cema-music.com

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz - eTickets!!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top