Detail info
Close

dfest 2024

dfest 2024

Datum: 15. září 2024
Místo: Základní a Mateřská škola
Adresa: Bystřice 848, Bystřice nad Olší

Vstupenky

neděle
15
zář. 2024
13:00
dfest 2024
Základní a Mateřská škola

Bystřice nad Olší

Informace o akci

Připravili jsme pro Vás již třetí ročník hravého rodinného festivalu. Pojďme se pokusit z rodičů pro jednou udělat pouze doprovodný prvek a založme společnými silami tradici akce, na kterou budu chodit rodiče kvůli dětem, ne děti jako doprovod rodičů.

V roce 2024 se jako hlavní hvězda představí FÍHA Tralala. A kdo by ji náhodou neznal, tak Fíha je skřítek, který bydlí v moudré knize. Pomocí písniček, tanečků, básniček, her a říkanek pak učí dětí poznávat svět, ve kterém žijí. 

V rámci doprovodného programu uvidíte vystoupení science show gymnázia Třinec, večerníček naživo Knihovny Třinec, bublinkovou diskotéku a další. Během celého odpoledne si děti a rodiče mohou vyzkoušet zajímavé hry, budu zde tvořivé a hrací koutky, nebude chybět také skákací hrad, sportovní aktivity. 

Pro všechny šikovné děti nebude chybět druhý ročník soutěže s názvem Talent Dfest 2024.

Ve stáncích se budou prezentovat čeští výrobci hraček, oblečení, doplňků do dětských pokojíčků, Montessori pomůcek, autoři knih a další.

Na festivalu nebude chybět ani kvalitní místní gastronomie.

Těšíme se na Vás!

 

děti do 2 let věku – vstup ZDARMA, bezbariérový vstup zajištěn


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top