Zoči Voči

Zoči Voči

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Přesunuto z 19.10 na 21.11.2018

Zoči Voči je slovenská rocková hudobná skupina z Nitry, ktorá vo svojej tvorbe vychádza z hudobných žánrov akými sú metalcore, punk, rock a hardcore. Časom túto zmes štýlov obohatili o prvky z popu. Skupina vznikla v októbri 2004 a jej zakladateľmi boli Michal Žitňanský (spev, gitara) s Filipom Mikom (spev, basová gitara). Neskôr sa k nim pridal Vlado Kovár (spev, bicie) a nakoniec Samo Jančo (spev, gitara). Skupina zo začiatku vychádzala zo slovenskej scény, kde bola ovplyvnená prevažne kapelami ako Iné Kafe, Zóna A a Konflikt.

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: ZOČI VOČI 19.10.2018 – BRNO

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně termínu koncertu skupiny ZOČI VOČI konajícího se dne 19.10.2018v Radosti v Brně. Koncert se nověuskutečnídne 21.11.2018 ve 20:00 hod.


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 20.10.2018.


Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla
ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKEPORTAL


Top