Detail info
Close

Zdeněk Barták - narozeninový galakoncert

Zdeněk Barták - narozeninový galakoncert

Datum: 11. ledna 2025
Místo: O2 universum, Sál A
Adresa: Českomoravská 2345/17, Praha

Vstupenky

sobota
11
led. 2025
19:00
Zdeněk Barták - narozeninový galakoncert

Informace o akci

Vstup umožněn 18:00

 

Zdeněk Barták

„Zdivočelá 70 ze mě“

narozeninový galakoncert


Asi všichni známe písně, například:

…. Nenapovídej, Sen kovbojů, Nonstop, Kamarád, Na křídlech fantazie, Zůstaň a neodcházej, Jen blázen žárlí, Svým láskám stloukám kříž, Právě začínáme, Kéž pánbů nás má rád … nebo píseň E mi manchi tu, kterou zpívá Andrea Bocelli …

… či hudbu z filmů a seriálů:

… Zdivočelá země, Policie Modrava, Pěsti ve tmě, Discopříběh, Vítr v kapse, Svatba upírů, Byl jednou jeden polda, Hotel Herbich, Nemocnice na kraji města po 20- ti letech a jiné.

V Česku i zahraničí hrané muzikály například …

… Romeo a Julie, The Tempest, Anděl s ďáblem v těle, Popelka, Baron Prášil, Sněhová královna, Casanova, Cesta kolem světa za 80 dní, Jedna noc na Karlštejně, Hrátky s čertem a další …

… Za tím vším a mnohým dalším je autorsky podepsán letos sedmdesátník, hudební skladatel Zdeněk Barták. Držitel také mnoha ocenění, např. Grand Prix - Premio Bocelli či dvou asijských Oskarů za hudbu a dalších hodnotných cen.

Pojďte si připomenout tyto hity a skvělou melodickou hudbu Zdeňka Bartáka při speciálním a jedinečném narozeninovém koncertu zkomponovaném jen pro tuto slavnostní příležitost.
Gratulantů bude nespočet a popřát a hudebně či pěvecky přijdou: Helena Vondráčková, Michal David, Monika Absolonová, Marian Vojtko, Eva Urbanová, Petra Černocká, Tereza Mašková, Daniel Barták, Jakub Smolík, Ladislav Korbel, Tereza Králiková, sbor Boni Pueri a další.
Z výčtu účinkujících je jasné, že půjde o galakoncert s velkým hudebním srdcem, jaké má několik desetiletí oslavenec Zdeněk Barták.
Epoque Symphony Orchestra pod vedením dirigenta Alexeje Aslamase, scénická režie Michala Cabana, to jsou „pečetě“, které garantují, že půjde o hodnotnou, mimořádnou a poctivou audiovizuální koncertní show.
Na shledanou 11. ledna 2025 v O2 universu.

Ke vstupence lze zakoupit GOURMET EXPERIENCE.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P a slevy

"


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top