Detail info
Close

Za dveřmi kanceláří (T.Kostková, A.Háma, V.Kopta)

KŘIŽANSKÉ LÉTO
Za dveřmi kanceláří (T.Kostková, A.Háma, V.Kopta)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

KŘIŽANSKÉ LÉTO 2024 NA TICKETPORTAL.CZ

NORM FOSTER: ZA DVEŘMI KANCELÁŘÍ
Překlad Martin Fahrner
Režie Jiří Seydler
Scéna Karel Čapek
Kostýmy Lenka Polášková
Hrají
Jednoruký muž, Bobby Holland, Lloyd Penny Aleš Háma
Pam Gerardová, Ellie Youngová, Sharon Freemanová Tereza Kostková
Warren Kimble, Mark Young, Artie Barnes, Neil Penny Václav Kopta
Dolores Majorsová, Rhonda Pennyová Simona Vrbická
Gordon Blaine, Richard Penny, Stan Thurber, Henry Hatcher Jiří Vojta

Skvělá komedie jednoho z nejúspěšnější a nejhranějších autorů současnosti Norma Fostera. Šest příběhů o "obyčejných lidech", které jsou plné brilantních dialogů, nemilosrdných faktů a překvapivých point.
Hra slavného kanadského autora Norma Fostera jsou příběhy o "obyčejných lidech" plné brilantních dialogů, nemilosrdných faktů a překvapivých point. Celkem šest příběhů lidí různých profesí se odehrává v jednom městě a osudy jednotlivých hrdinů jsou navzájem propojeny.
Stárnoucí novinář, který má dostat padáka. Slavný režisér, jemuž došly nápady. Úspěšný právník a jeho dominantní matka. Příliš těžký žokej, pod nímž umřel dostihový kůň, nebo depresivní krasobruslař, který na olympiádě sedmkrát spadl... "Jak dostat sebevražedného šílence z okenní římsy? Nechte ho skočit dolů!"
V této skvěle vystavěné komedii se řeší mezilidské vztahy v zaměstnání jako jsou vyhazovy, přehnané ambice, protekce, syndromy vyhoření, nevěry a další známé konflikty.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz - eTickets!!
Další info:

slevy v předprodeji NE / bezbariérový přístup NE / zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P NE

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top