Detail info
Close

ZUCCHERO Live 2016

ZUCCHERO Live 2016

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ticketportal.cz in English version

ZUCCHERO - jeden z nejrespektovanějších zpěváků, skladatelů a kytaristů
vystoupí po pěti letech v Praze!

Spolupracoval s největšími hvězdami populární, rockové i operní scény - se Stingem, Rolling Stones, Michaelem Jacksonem i Lucianem Pavarottim a jeho hity jako "Senza Una Donna", "Baila Morena" "Diamante", "Wonderful World" nebo "Everytime You Go Away" znají posluchači na obou stranách Atlantiku.
Mezi jeho "nejzásadnější" alba patří Blue's a Oro Incenso E Birra, jež zpěvák roku 1990 zčásti přezpíval do angličtiny a souhrnně vydal pod názvem Zucchero Sings His Hits In English. Kompilace přinesla hity jako Diamante, Overdose (d'Amore), Wonderful World nebo duet s Paulem Youngem Senza Una Donna ("Without A Woman"), asi nejslavnější Zuccherovu skladbu dodnes, která si podmanila doslova celou Evropu.
Na vrcholky hitparád Zucchera okamžitě po vydání katapultovala i píseň Baila Morena z alba Shake (2001) a s milióny prodaných kopií se zpěvák zapsal do hudební historie i s albem Zu & Co (2004) - kolekcí duetů s hudebními veličinami jako B.B. Kingem, Milesem Davisem, Stingem nebo Ericem Claptonem.

"Pobavit lidi takovým způsobem může skutečně snad jen Ital... Když zazpíval Baila Morena následovanou dalším hitem Senza Una Donna, potlesk, jenž následoval, byl nekonečný. Je to jeden z těch koncertů, které si zkrátka nemůžete nechat ujít," napsal o jednom z jeho koncertů německý Der Spiegel.

POSLEDNÍ VSTUPENKY JIŽ NELZE REZERVOVAT,
využijte prodejní místa Ticketportal
nebo přímý nákup on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

Další info:

slevy NE, bezbariérový přístup ANO, zvláštní prostor pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P na 1. galerii, vstupenka ZTP/P-DISABLED platí pro dvě osoby: vozíčkář či ZTP/P a 1 osoba jako doprovod.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top