Detail info
Close

ZTRACENÝ V EDENU

MAREK ZTRACENÝ V EDENU
ZTRACENÝ V EDENU

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SK Slavia Praha Vás zve na vyprodaný koncert koncert Marka Ztraceného pořádaného na jejím fotbalovém stadionu.

Pokud jste čekali na poslední speciální volná místa, tak Vaše šance právě přišla!

VIP vstupenky:
Pokud se rozhodnete pro Klubové sedadlo, buďte si jisti, že na celou show budete mít zajištěn exkluzivní výhled, který jenom umocní Váš hudební zážitek. VIP vstupenky neobsahují vstup na „Meet and greet”.

Gól Klub zahrnuje prémiový catering vč. neomezené konzumace nealkoholických nápojů, vína a piva. Tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny s vlastním VIP vstupem. Vaše místa a catering si můžete prohlédnout níže v galerii.

Legenda Klub zahrnuje bufetové menu a neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů a piva. I s touto kategorií sedadel získáte samostatný VIP vchod do arény, tato sedadla se nachází v řadách 4-7 centrální části hlavní tribuny. Vaše místa a catering si můžete prohlédnout níže v galerii.

Marek Ztracený se vydal na nejdůležitější cestu svého hudebního života s cílem vyprodaný fotbalový stadion Eden. Umíte si představit tu atmosféru? Nakonec z jednoho plánovaného koncertu vyprodal stadion za několik dní 3x a poslední vstupenky v klubových sektorech, které exkluzivně vlastní pouze SK Slavia Praha, Vám nabízí poslední příležitost být součástí koncertů Marka Ztraceného.

---

Při prodeji není možné uplatnit benefitní program, koncert lze zakoupit jen online.
Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED + doprovod zdarma a ostatní ZTP/P můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ZTRACENÝ V EDENU
picture ZTRACENÝ V EDENU
picture ZTRACENÝ V EDENU
picture ZTRACENÝ V EDENU
Top