ZKURVENÍ HAVLISTI

ZKURVENÍ HAVLISTI

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Hrají: Miroslav Hanuš, Tomáš Měcháček a Michal Bumbálek

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Je všeobecně známo, že každý Čech je politolog a také fotbalový a hokejový trenér. Své poznatky si muži rádi sdělují v hospodě. Nebo taky v sauně.

Hubert, Bořek a Vladan chodí pravidelně do té naší krásné sauny. Prohřát se. Vyplavit toxiny a utužit zdraví. A taky si popovídat. Probrat současnou společnost. Politiku. Zdravotnictví. Ekonomiku. Fotbal. Autobazary. Evropskou unii. Raketové motory. Chemické procesy v listech rostlin. Kulturu a vatu. Trochu popřemýšlet o tom, kam se ten svět vlastně sype.

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: ZKURVENÍ HAVLISTI 10.12.2019 – ZLÍN

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně termínu konání představení ZKURVENÍ HAVLISTI konajícího se dne 10.12.2019 od 19:00 hod. ve Zlíně. Představení se nově uskuteční dne 10.2.2020 od 19:00 hod. Zároveň dochází ke změně v obsazení – místo Dalibora Gondíka v komedii uvidíte Michala Bumbálka.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 31.10.2019.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top