Detail info
Close

ZDENĚK IZER  -  NA PLNÝ COOLE

ZDENĚK IZER - NA PLNÝ COOLE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Známý bavič, komik a imitátor ZDENĚK IZER
přijede do Zlína se svou zábavnou talk show
„NA PLNÝ COOLE“! 

Ve středu 23. listopadu od 19:00 hodin v sále Masters of Rock Café Vámpotečou slzy smíchu! Bavit Vás přijede jeden z našich nejlepších a nejpopulárnějších bavičů – ZDENĚK IZER. Tentokráte se svou zábavnou talk show „NA PLNÝ COOLE!“ 

ZDENĚK IZER si pro Vás připravil fantastickou show, při které nezůstane jedno oko suché. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené parodie televizních pořadů, zábavných soutěží a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. To vše v živém podání, bez jakéhokoliv playbacku, doplněné nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky. 

ZDEŇKA IZERA není třeba dlouze představovat. Tento skvělý bavič, herec a moderátor účinkuje v reklamě, v televizi uváděl celou řadu zábavných televizních pořadů (Jen blbni, Telebazar, Na palmě!) a dlouhá léta baví návštěvníky sálů po celé České republice ale i na Slovensku. Nenechte si ujít tuto jedinečnou „one man show“ našeho nejpopulárnějšího baviče.
Minulé vystoupení bylo ve Zlíně beznadějně předem vyprodáno, tak doporučujeme zajistitsi vstupenky včas! 

Představení je připraveno na středu 23. listopadu 2022 do sálu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově. Začátek je v 19:00 hodin. Vstupenky je možno zakoupit na baru MOR Café, tel.: 777 701 592 a v síti Ticketportál www.ticketportal.cz Více info a vstupenky na dobírku na www.mastersofrockcafe.cz

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top