Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
ZÁPAS LEGEND LITVÍNOV

ZÁPAS LEGEND LITVÍNOV

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ZÁPAS LEGEND V LITVÍNOVĚ

Po úspěšném zápase na Slovensku a pak vyprodané O2 areně, kde proti sobě stály týmy zlatých kluků z Čech a Slovenska, jsme se rozhodli pokračovat v líhni legend Českého hokeje, Litvínově. Tentokrát v Litvínově se proti sobě postaví team Legendy Litvínov a team Legend.

Celkovou atmosféru zápasu doplní fanzóna, autogramiáda a soutěže mezi třetinami. Zápas má charitativní rozměr. Výtěžek ze vstupenek se rozdělí mezi nadaci České filharmonie a mládež HC Verva Litvínov. Fanoušci budou mít možnost vidět bruslit nebo získat podpis od legend jako je Eliáš, Pálffy, Hübl, Lukeš, Myšák, Kaše, Lauko, Francouz, Rittich, Hlaváč, Výborný, Tlustý, Vlasák, Hronek, Krajíček, Mrázek, Nečas a další.

Na trenérskou lavici usednou jména jako Ručinský, Lener.

Do brány se postaví bývalý fotbalový brankář Petr Čech.

Vstupenky pro vozíčkáře a jejich doprovod vyřizujte na: zapaslegendlitvinov@gmail.com

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top