ZÁMECKÉ MUZIKÁLOVÉ NOCI TŘEBOŇ

ZÁMECKÉ MUZIKÁLOVÉ NOCI TŘEBOŇ

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ZÁMECKÉ MUZIKÁLOVÉ NOCI TŘEBOŇ
koncertní verze nejúspěšnějších muzikálů na zámku Třeboň
V krásném romantickém prostředí na nádvoří zámku Třeboň můžete zažít hned dvě nádherné muzikálové noci a koncertní provedení nejúspěšnějších muzikálů Karla Svobody a Sagvana Tofiho.

13.08.2020, Sagvan Tofi: ČAS RŮŽÍ
Největší hity Karla Gotta v koncertní verzi příběhu starého obrazu, který v sobě skrývá osud jedné velké celoživotní lásky!
Nenechte si ujít písně Lady Carneval, Stokrát chválím čas, Dám dělovou ránu, Být stále mlád, Přijela pouť, Včelka Mája nebo Když muž se ženou snídá a mnoho dalších.
To vše v muzikálových aranžích a pěveckém podání herců a zpěváků, kteří k hitům Karla Gotta přistupují nově a zároveň s respektem, jenž si zaslouží.

14.08.2020, Karel Svoboda: DRACULA
V rámci muzikálových zámeckých nocí zámek Třeboň navštíví hrabě Dracula. Jedinečné melodie Karla Svobody a libreto Zdeňka Borovce vás přenesou do Transylvánie. Zazní hity Jsi můj pán, Nespravedlivý bůh nebo Sexy den co den.
Muzikál Dracula doslova ze dne na den udělal z Daniela Hůlky hvězdu a od své premiéry v roce 1995 je stále na divadelním repertoáru.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

Za ztracené vstupenky není poskytována náhrada.
Zákaz pořizování audio-video záznamů během představení.
Představení se konají i za nepříznivého počasí, jeviště je kryto. Používat deštníky během představení není možné - doporučujeme pláštěnky.

Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky ZTP/P-DISABLED jsou určeny pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (1 osoba) / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Galerie

picture ZÁMECKÉ MUZIKÁLOVÉ NOCI TŘEBOŇ
picture ZÁMECKÉ MUZIKÁLOVÉ NOCI TŘEBOŇ
picture ZÁMECKÉ MUZIKÁLOVÉ NOCI TŘEBOŇ
picture ZÁMECKÉ MUZIKÁLOVÉ NOCI TŘEBOŇ
picture ZÁMECKÉ MUZIKÁLOVÉ NOCI TŘEBOŇ
picture ZÁMECKÉ MUZIKÁLOVÉ NOCI TŘEBOŇ

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: ZÁMECKÉ MUZIKÁLOVÉ NOCI - DRACULA 12.8.2020 – TŘEBOŇ

ZMĚNA:

pozor!, z provozních důvodů se představení DRACULA v rámci Zámeckých muzikálových nocí Třeboň PŘESOUVÁ ze středy 12.08.2020 na PÁTEK 14.08.2020.

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat.

Pokud Vám nový termín z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, je možné požádat o vrácení vstupenek v místě jejich zakoupení, tedy v místě jejich úhrady.

U vstupenek zakoupených a uhrazených na internetu je třeba požadavek na vrácení vstupného zaslat na reklamace@ticketportal.czProsíme, abyste tak případně učinili co nejdříve, uvolníte tak místa pro ostatní zájemce.


O vrácení vstupného lze požádat nejpozději do 31.03.2020.

 
ZÁMECKÉ MUZIKÁLOVÉ NOCI TŘEBOŇ na ticketportal.cz

 

 

Team Ticketportal


Top