Detail info
Close

XVII. Všesokolský slet

XVII. Všesokolský slet

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

XVII. všesokolský slet je událost, která nemá ve světě obdoby a patří mezi největší sportovně – společenské akce roku 2024 v Česku. Sokolové se do Prahy sjedou v týdnu od 30. 6. – 5. 7. 2024, aby veřejnosti představili svou širokou činnost, bohatou historii a současnost.

Vrcholem sletového týdne jsou hromadné skladby ve Fortuna aréně. Sokolové nacvičují dvanáct skladeb pro všechny generace, plus se představí hosté z Česka i ze zahraničí. Jedná se o neopakovatelný zážitek, premiéru a derniéru zároveň. Na ploše se objeví v jeden moment až 3000 sokolů, kteří budou cvičit jako jeden muž.

První večerní program (od 21:00) je výjimečný scénickým osvětlením, které doplní celkovou atmosféru. V programu vystoupí také skladby hostů z Dánska a Slovenska.

Druhý program je odpolední (od 14:00) a vystoupí v něm kromě skladeb pro dospělé a dorost i skladby pro nejmenší děti. V rámci programu proběhne také slavnostní zakončení XVII. všesokolského sletu.

Nejlepší zážitek nabídnou sedadla v horní části stadionu, protože tak nejlépe vyniknou choreografie skladeb, které cvičenci ztvární.

 

I. program – 4. 7. 2024
1 V rytmu srdce – dorostenky a ženy
2 Skladba slovenských sokolů
3 Sokolhraní – mladší žactvo
4 Jdi za štěstím – senioři a seniorky
5 Čarodějky – mladší žákyně
6 Skladba dánské gymnastické školy Ollerup
7 Rocková symfonie – dorost, muži a ženy
8 Leporelo – dorostenky a mladší ženy
9 Fitness – starší žactvo
10 Babí léto – ženy a seniorky
11 Vystoupení Nový cirkus
12 Před kamerou – dorostenci a muži

II. program – 5. 7. 2024
Mravenci – předškoláci
Sokolhraní – mladší žactvo
S tebou mě baví svět – celá rodina
Fitness – starší žactvo
Leporelo – dorostenky a mladší ženy
Rocková symfonie – dorost a mladší ženy
Příběhy léta – ČASPV
V rytmu srdce – dorostenky a ženy
Před kamerou – dorostenci a muži
Babí léto – ženy a seniorky
Čmeláčci – rodiče a děti
Jdi za štěstím – senioři a seniorky

 


Děti do 3 let (tedy děti, kterým v den akce ještě nejsou 3 roky) mohou na stadion v doprovodu dospělé osoby bez vstupenky, ale bez nároku na samostatné sedadlo (tedy musí sedět na klíně dospělé osoby. Pořadatel tuto variantu vzhledem k délce programu a komfortu diváků nedoporučuje).

Vstupenky pro osoby ZTP/P (vozíčkáře) + doprovod můžete objednávat na adrese rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP/P. Jiné slevy: NE.
Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top