XFN 12

XFN 12

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Západ má UFC, západ Čech bude mít XFN 12! Největší česká organizace MMA míří do Plzně. Už 6. října se metropole Západních Čech stane městem MMA! Obří galavečer, jaký Plzeň ještě nezažila! Akce XFN 12, která se uskuteční 6. října bude pro diváky skutečně mimořádným zážitkem. Do klece nastoupí bojovníci velikých jmen, jako je Petr „Monster“ Kníže, Machmud Muradov nebo Petr „Píno“ Ondruš, jenž se vrací do kolbiště poprvé od velikého souboje s Karlosem Vémolou.

VIP STOLY Pro naše fanoušky nabízíme také VIP stoly, které Vám zaručí: - místo VIP stolu v bezprostřední blízkosti ringu - Vstup VIP vchodem od 18:00 - Catering ve formě obložených mís na stolech, který je doplněn vínem, pivem a nealkoholickými nápoji V případě, že by Vás naše nabídka VIP stolů zaujala, tak nás prosím kontaktujte. Kontaktní informace: vip@xfn.czTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top