Winter Masters of Rock

Winter Masters of Rock

Datum: 27. listopadu 2021
Místo: Sportovní hala Datart
Adresa: U Zimního stadionu 4286, Zlín

Vstupenky

sobota
27
lis. 2021
11:00
Winter Masters of Rock

Informace o akci

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2021!

SONATA ARCTICA. Už je to opravdu dlouho, co finští melodičtí metaloví titáni SONATA ARCTICA cestovali po Evropě. Naposledy v roce 2019. Kapela ovšem nezahálela a objednala si studio, aby nahrála své první akustické album. A právě toto své nové album přijede SONATA ARCTICA představit i do ZLÍNA, haly Datart na ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2021! Na turné se k nim připojuje i mladá švédská naděje, kapela ELEINE, která nám na pódiu ZIMNÍHO „MASTERS“ představí rovněž akustický set!

Kanadská power-metalová banda UNLEASH THE ARCHERS, která vás zasáhne jak dobře mířený šíp svým nekonvenčním hudebním stylem, který v sobě spojuje tradiční heavy metal ve stylu Iron Maiden, či Judas Priest s rychlým power-metalem, kořeněným čtyřoktávovým mezzosopránem frontmanky Brittney Slayes. Ta na pódiu září jak v silných heavy kouscích, tak v křehčích epických baladách! Tato kapela z Vancouveru vám přijede představit své nové, dosud nejsilnější, páté album „Abyss“ (2020)!

Z hokejové velmoci, Kanady, přesně z Edmontonu, pochází i druhá potvrzená kapela festvalu – STRIKER! Tato mladá banda je lídrem tzv. „Nové vlny tradičního heavy-metalu“, a může se pyšnit téměř 1000 odehranými koncerty, mimo jiné i s takovými hvězdami, jako jsou Metallica, Steel Panther, nebo Death Angel. Na kontě mají i koncerty na hlavní stage velkých festivalů, jako je např. 70 000 tun metalu v Miami. STRIKER nedávno získali cenu “Juno“ za své vlastní nahrané a produkované album „Play to Win“ (2018) a nyní pilně pracují na dalším, vzrušujícím albu, které dojedou představit i k nám, do ZLÍNA na Zimní Masters of Rock!

Třetí potvrzenou kapelou je mladá, mezinárodní power-metalová pětka NORTHTALE, kterou v roce 2017 založil kytarista Bill Hudson, který původně psával písně jen pro svá sólové alba. Bývalý zpěvák Christian Eriksson, bubeník Patrick Johansson, klávesista Jimmy Pitts a basista Mikael Planefeldt se připojili během demo fází, a tak jim to šlapalo, že se sólo projekt proměnil v kapelu na plný úvazek. Debutové album kapely „Welcome To Paradise“ vyšlo v srpnu 2019 a setkalo se s velkým mezinárodním ohlasem a skvělými recenzemi. Po vystoupení na festivalu SABATON OPEN AIR (Falun, Švédsko) se skupina přátelsky rozešla se zpěvákem Christianem Erikssonem a rok hledala jeho nástupce! Ze 40 kandidátů z 11 různých zemí světa si kapela nakonec vybrala zpěváka Guilherma Hirose, se kterým jsou nyní ve studiu a pod taktovkou Dennise Warda ((HELLOWEEN, UNISONIC, ANGRA) nahrávají své druhé album, které vyjde letos v létě! Na Zimním Masters of Rock ho uslyšíme v plné parádě live!

Máme se na co těšit! Další potvrzené kapely a informace k ZIMNÍMU MASTER OF ROCK 2021 budou následovat, ale už nyní si můžete své místo na tomto jednodenním zimním svátku rocku a metalu ve ZLÍNĚ zajistit. Vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, jsou v prodeji! Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Winter Masters of Rock
picture Winter Masters of Rock
picture Winter Masters of Rock
picture Winter Masters of Rock
picture Winter Masters of Rock
picture Winter Masters of Rock

Na mapě

Top