Detail info
Close

Western symphony - koncert se scénami z westernů

Western symphony - koncert se scénami z westernů

Datum: 22. června 2024
Místo: Westernové městečko Boskovice
Adresa: konec ulice Svatopluka Čecha, Boskovice

Vstupenky

sobota
22
čvn 2024
18:00
Western symphony - koncert se scénami z westernů

Informace o akci

koncert WESTERN SYMPHONY

Jedinečný hudební zážitek a unikátní podívanou nabídne koncert Western Symphony!
Historicky poprvé se v České republice sejdou na jedné scéně filharmonici se špičkovými jezdci na koních, herci a kaskadéry, aby divákům představili nejslavnější filmové westerny.

Koncert se bude konat v přírodním amfiteátru Westernového městečka v Boskovicích, v němž jsou dobové kulisy a jedna z největších atrakcí městečka - dechberoucí obří umělý vodopád.

Zatímco Pražský filmový orchestr, který znají milovníci hudby z největších koncertních sálů, bude pod vedením dirigenta Jiřího Korynty hrát skladby ze světově známých westernů, jezdci, herci a kaskadéři k těmto filmům vytvoří živé scény. Diváci se tak setkají se svými filmovými hrdiny. Nad unikátní scénou přeletí orel jako symbolický posel z říše legendárních příběhů, které nikdy neupadnou v zapomnění.

DORAZÍ VŠICHNI!!! Přijede velký náčelník Apačů Vinnetou i se svým bílým bratrem Old Shatterhandem. Pistolník Chris přivede Sedm statečných. Scházet nebude ani legendární Čingačgúk, tedy Poslední Mohykán se svými syny Unkasem a Sokolím okem. Až z farmy Yellowstone docválá se svými honáky drsný farmář John Dutton, jehož ve stejnojmenném seriálu hraje Kevin Costner. Samozřejmě nebudou scházet ani další hrdinové z ikonických filmů jako je například V pravé poledne, Tenkrát na západě nebo Legenda o vášni.

V ceně vstupenky jsou i scénky na Main street (Hlavní třídě městečka).

Western symphony je akce, na kterou nikdy nezapomenete!
Nenechte si ujít jedinečné setkání se svými hrdiny!

Westernové městečko Boskovice - místo, na němž legendy ožívají.....

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top