Detail info
Close

WINTER WONDERLAND

WINTER WONDERLAND

Místo:

Vstupenky

Po
Út
St
Čt
So
Ne

Informace o akci

Obrovský světelný park WINTER WONDERLAND v Letňanech
Winter Wonderland se počtem instalací stal největším světelným parkem na světě. Tvůrci parku se inspirovali ve zábavních parcích v Londýně, Paříži, New Yorku nebo Dubaji.

Skvělý dárek - VIP FAST TRACK ticket - umožňuje vybrat si datum návštěvy, jeden vstup kdykoliv v provozní době (bez předchozí rezervace) až do 29. března 2024, s přednostním vstupem do parku a na všechny atrakce - NAKUPUJTE ZDE!

Winter Wonderland je pohádkový a fantazy svět plný velkolepých světelných instalací, interaktivních atrakcí a zábavy. Návštěvníci se zde setkají s Popelkou, Šípkovou Růženkou, Kráskou a Zvířetem, Ariel, Pinocchiem i Lvím královstvím. Světelné sochy jsou obrovské, pohádkový zámek má výšku přes 10 m a krokodýl je dokonce průchozí. Mnoho instalací je pohyblivých, víly mávají křídly, květiny mrkají a kola od kočárů se točí. Součástí parku je i mnoho interaktivních atrakcí jako jsou pohádkové kolotoče, veselý vláček, ale také podmořské bludiště, světelný klavír houpačky i pohyblivá vílí křídla.

Celý park o rozloze přes 30 tis m2 přímo před OC Letňany pojme několik tisíc návštěvníků. Kromě krásného světa pohádek návštěvníci ocení i obrovské safari plné slonů, lvů a gazel nebo podmořský svět s bludištěm, kouzelnou vílí zahradu a veselé Šmouly. Kmotrem celého parku se stal Miroslav Donutil, který pro park namluvil pohádku. Tu návštěvníci uslyší v kouzelném lese od mluvícího stromu.
Interaktivní atrakce jsou novinkou, která ze světelného parku dělá to nejlepší místo zábavy pro celou rodinu.
To vše za cenu jedné vstupenky!

Vzhledem k omezené otevírací době doporučujeme zakoupit vstupenky v předprodeji.

NEVÁHEJTE ZAKOUPIT VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI! POHODLNĚ A BEZ FRONTY! NA PRODEJNÍCH MÍSTECH TICKETPORTAL.CZ I ONLINE - eTickets!

Otevřeno denně od 15:00 do 21:00. Délka prohlídky je omezena pouze provozní dobou.
Poslední vstup do parku je umožněn ve 20:00. Park se uzavírá ve 21:00.
REZERVOVANÉ VSTUPENKY NELZE VYZVEDNOUT NA MÍSTĚ VÝSTAVY!

VSTUPNÉ:
● Děti do výšky postavy 80 cm zdarma bez vstupenky
RODINNÉ VSTUPENKY - FAMILY - JEDNA VSTUPENKA PRO 2 DOSPĚLÉ + 2 NEBO 3 DĚTI MLADŠÍ 15 LET
Základní vstupné - vstupenka pro jednu osobu
ZTP/P - vstupenka pro držitele průkazu ZTP/P, doprovod za plnou cenu
● ● VIP FAST TRACK
Volný vstup do parku kdykoliv bez časového omezení, front a bez rezervace. VIP FAST TRACK je jednorázová vstupenka, která umožňuje jeden vstup do 29.03.2024.
Další info:
bezbariérový přístup ANO, dětské kočárky ANO, šatna a úschovna NE (venkovní park) / pes povolen pouze na vodítku a s náhubkem, ostatní zvířátka NE

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture WINTER WONDERLAND
picture WINTER WONDERLAND
picture WINTER WONDERLAND
picture WINTER WONDERLAND
Top