Detail info
Close

WARMUP FESTIVALU SVOJŠICE 2014

WARMUP FESTIVALU SVOJŠICE 2014

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Marc Romboy a Henry Saiz na exkluzivním warm upu k festivalu Svojšice 9.5. v Roxy!

Henry Saiz (Esp), Marc Romboy (Ger), Lucca, Toky (Sk), Luke Sun (Ger), Džejár aka Roger Venzent a řada dalších vystupujících se představí na dvou pódiích v klubu Roxy v rámci exkluzivního warm upu k letošnímu ročníku open air festivalu Svojšice!
Ve spojení s 14. ročníkem festivalu Svojšice - Pardubice, který proběhne 20. – 21.6. 2014, si agentura DC Promo pro všechny příznivce elektronické hudby připravila druhý květnový pátek exkluzivní warm up v pražském klubu Roxy hned se dvěma zahraničními headlinery!

Prvním z nich je osobitý německý producent Marc Romboy, který se loni zapsal svým famózním vystoupením do paměti návštěvníků již zmiňovaného festivalu Svojšice. V rámci hudební produkce spolupracoval v minulosti s takovými jmény jako je Booka Shade, Kink, Dave Clarke či Ken Ishii. Marc byl jedním z nejlépe hodnocených vystupujích Festivalu Svojšice 2013. Jeho vystouepní v Roxy si nenechte ujít!

Druhým zahraničním headlinerem je charismatický Španěl – Henry Saiz, který se může pyšnit celou  řadou prestižních ocenění, mezi které patří Best Live Act, Best Compilation 2011, nebo Best Label v anketě Dj Mag Spain Awards 2012.

Kromě těchto umělců světového formátu se na main stagi představí domácí Lucca, slovenský techno matador Toky, německý Luke Sun, Džejár aka Roger Venzent a talentovaný Adam Jensen!

Druhé housové pódium bude patřit kultovní brněnské noci Elektra, kde vystoupí Vik, Fly, Kema a Robotech.

http://svojsice.cz/warmup.php


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture WARMUP FESTIVALU SVOJŠICE 2014
Top