Voda (a krev) nad vodou

Divadlo Kalich
Voda (a krev) nad vodou

Místo:

Muzikál se slavnými písněmi legendární skupiny Elán Voda (a krev) nad vodou

Vstupenky

Informace o akci

VODA (A KREV) NAD VODOU

Osm let po premiéře fenoménu jménem Osmý světadíl přichází druhý muzikál se slavnými písněmi legendární skupiny Elán Voda (a krev) nad vodou.

Těšte se na nový příběh s novými hrdiny, na emoce, lásku a dynamickou výpravnou podívanou. Podobně jako v Osmém světadílu půjde o parafrázi na velké klasické literární dílo posunuté do současné doby. Nový muzikál Elánů bude zkrátka opět „velkým plátnem“.

Vždy musí existovat nějaká „voda“, co nás drží v těžkých chvílích nad vodou. Někdy jí může být touha, někdy kariéra, někdy pomsta, ale nejkrásnější je, když nás nad vodou drží láska…

 

Hrají: Zbyněk Fric / Roman Tomeš, Jan Kříž / Tomáš Löbl, Marie Křízová / Marianna Polyáková / Michaela Tomešová, Nikola Ciprová / Marika Procházková / Anna Vopletalová, Richard Pekárek / Jan Tenkrát, Martin Bačkovský / Michal Pleskot, Jan Fanta / Filip Hořejš / Viktor Novák / Martin Überall / Radim Flender / Jan Mikula / Petr Šudoma, Tereza Sokolíková / Viktorie Tandlerová, Dominika Čompová / Kateřina Kroupová, Klára Jelínková / Aneta Poláchová, Nikola Kubešová / Jana Yanna Rybníčková / Gabriela Stejskalová, Matěj Císarz / Štěpán Köhler / Valentýn Pokorný

 

Hudba: Elán
Libreto: Ján Ďurovčík, Peter Pavlac
Režie: Ján Ďurovčík
Choreografie: Ján Ďurovčík
Scéna: Martin Černý
Kostýmy: Roman Šolc
Pěvecké nastudování: Ľubomír Dolný                                   
Asistent režie: Michal Pleskot

 

Délka představení: 195 minut s přestávkou

 

Další informace zdeTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top