Vítkovo kvarteto & Veteráni studené války

Vítkovo kvarteto & Veteráni studené války

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Po pěti letech od legendárního koncertu Vítkáčů v Bounty se kapela vrací na místo činu!!!!!!! KONCERT JE NA STÁNÍ !!!!!!!!!!

Vítkovo kvarteto … pravý, nefalšovaný, poctivý, český bigbít a nejznámější pecky jako je z hudební historie naprosto nesmazatelný Pražskej démon … na vás budou čekat 11. října 2019 v olomouckém Bounty Rock Cafe!

Téměř třicet let je rockový soubor Vítkovo kvarteto hostitelem na večírku, který potěšil již několikátou generaci posluchačů a přátel tohoto hudebního tělesa. Na akci se vystřídala řada legend rockové hudby. (Záznam koncertu z roku 2005 byl již mnohokrát reprízován Českou televizí a na YouTube je v amatérských i poloprofesionálních videích z osmdesátých let zachyceno mnoho nezapomenutelných momentů). Večer nabitý energií, dravou rockovou muziku, nespoutanou improvizaci, ale i pravou bigbítovou show nabídne tato legendární parta,kde zavzpomíná na hospody 80. let a jejich atmosféru. A hlavně se papežové českého rocku, po mnoha letech v původní sestavě a doplněni o nové členy, představí olomouckému publiku. Vítkovo kvarteto vystupuje od počátku 80. let 20. století. Po celou dobu své existence vystupuje s prakticky neměnným repertoárem. Vítkovo kvarteto působí na české rockové scéně tedy již více, jak 30 let, vzniklo ze skupiny „Pevná součást“. V osmdesátých letech vystupovalo zejména po klubech v Praze a zároveň vystupovalo v rámci možností na všech možných kulturních akcích. V roce 1984 nazkoušelo Vítkovo kvarteto hudbu k muzikálu „Don Juan“ pro soubor Pradivadlo. Píseň z tohoto muzikálu („Kdo ví“) získala cenu za nejlepší song na Rockfestu. V témže roce zvítězilo Vítkovo kvarteto na Vokalíze.

Na mapě

Top