Vítkovo kvarteto

Vítkovo kvarteto

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vítkovo Kvarteto - přesunutí koncertu!!!

Vážení příznivci skupiny Vítkova Kvarteta

všem, co se chystají na koncert skupiny do brněnského Semilassa se velmi omlouváme, že na poslední chvíli musíme oznámit přesunutí koncertu na nový termín. Z důvodu onemocnění bubeníka není možné v těchto dnech koncert uskutečnit My, jako organizátoři akce, stejně jako celá skupina, jsem situací velmi zarmouceni avšak zdraví všech je u nás na prvním místě. Protože nechceme v následujících dnech nic riskovat, a to hlavně vaši přízeň, s managmentem kapely jsme domluvili nejbližší možný termín, kdy kapela může koncert v Brně odehrát ato na 2. prosince 2021. Pevně věříme, že pochopíte tuto nelehkou situaci, kterou bohužel nelze dopředu nijak ovlivnit a že si všichni dohromady užijeme koncert této skvělé skupiny.

Pro ty pro které je nový termín nevyhovující je možné je vrátit v místě zakoupení do 10.11.2021, jinak vstupenky zůstávají v platnosti jak byly zakoupeny!!

Ještě jednou se za organizátory i kapelu omlouváme

---

Vítkovo kvarteto … pravý, nefalšovaný, poctivý, český bigbít a nejznámější pecky jako je z hudební historie naprosto nesmazatelný Pražskej démon … na vás budou čekat 19. listopadu 2020 v brněnském Semilasse!!

Večer nabitý energií, dravou rockovou muziku, nespoutanou improvizaci, ale i pravou bigbítovou show nabídne tato legendární parta,kde zavzpomíná na hospody 80. let a jejich atmosféru. A hlavně se papežové českého rocku, po mnoha letech v původní sestavě a doplněni o nové členy, představí olomouckému publiku. Vítkovo kvarteto vystupuje od počátku 80. let 20. století. Po celou dobu své existence vystupuje s prakticky neměnným repertoárem. Vítkovo kvarteto působí na české rockové scéně tedy již více, jak 30 let, vzniklo ze skupiny „Pevná součást“. V osmdesátých letech vystupovalo zejména po klubech v Praze a zároveň vystupovalo v rámci možností na všech možných kulturních akcích. V roce 1984 nazkoušelo Vítkovo kvarteto hudbu k muzikálu „Don Juan“ pro soubor Pradivadlo. Píseň z tohoto muzikálu („Kdo ví“) získala cenu za nejlepší song na Rockfestu. V témže roce zvítězilo Vítkovo kvarteto na Vokalíze.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top