Detail info
Close

Vilém Veverka TRIOplus - REFLECTION

Vilém Veverka TRIOplus - REFLECTION

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vilém Veverka TRIOplus - REFLECTION
Fascinující fusion a jazzové kreace v rukou hobojového mága a jeho špičkových kolegů
Účinkují
Vilém Veverka hoboj
Martin Hybler klavír
Tomáš Hobzek bicí
Jan Kořínek kontrabas

Jaký další smělý sen splní sobě a svému publiku Vilém Veverka? Rok a půl po vydání úspěšného alba Next Horizon, kdy se kreativní umělec vydal poprvé mimo schémata klasické hudby, přichází Vilém Veverka s dalším smělým projektem - REFLECTION.
Na zcela originálním půdorysu sólového hoboje a klasického jazzového tria se setkáváme s hudbou legend, jakými byli Chick Corea či Leonard Bernstein, stejně tak s autorskou hudbou Veverkova prvního skladatele Martina Hyblera. Ve světové premiéře pak zazní provedení nejnovějšího opusu fenomenálního Petra Wajsara.
Ten, kdo propadl kouzlu hoboje v rukách interpreta, jehož jméno se stalo doslova synonymem pro tento nástroj, se tak může těšit na další mimořádný hudební počin. Koncert jistě osloví jak příznivce klasické hudby, tak posluchače fusion, hudby jazzové či dokonce písňové. Ostatně je to právě hoboj, který má dle Veverky zdaleka nejblíže k lidskému hlasu. Na albu Reflection to znovu dokazuje, zároveň tak opět fakticky rozšiřuje pomyslné hudební mantinely.
Unikátnost a komplexnost koncertu korunuje paralelní výstava obrazů malíře Rudolfa Veverky, dědečka Viléma Veverky.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Sleva 10%: pro studenty, pro seniory ve věku 60 let a výše, pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P (cena po slevě je uvedena v názvu slevy, slevu žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte online v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným průkazem či obecně uznávaným dokumentem opatřeným fotografií) / bezbariérový přístup NE, přístup po schodišti / zvláštní sekce pro vozíčkáře ANO, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top