Vilém Veverka - NO LIMITS

Vilém Veverka - NO LIMITS

Datum: PŘESUNUTO Z 26.11.2020, NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO
Místo: Pražská křižovatka - kostel sv. Anny
Adresa: Zlatá 211/1, Praha

Vstupenky

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
Vilém Veverka - NO LIMITS
PŘESUNUTO Z 26.11.2020, NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO

Informace o akci

KONCERT SE PŘESOUVÁ.
PROSÍME, VYČKEJTE NA NOVÝ TERMÍN.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.

POUKAZ COVID-19: NE
Team Ticketportal
***

Vilém Veverka - NO LIMITS
Účinkují
Vilém Veverka
Pavel Šporcl, Michal Pavlíček, Miro Žbirka
Ultimate W Band


Vilém Veverka, světově proslulý interpret, se stále častěji a odvážněji pouští také do jiných žánrů. Tentokrát připravil jedinečnou instrumentální performanci - koncert, na kterém se svou kapelou "Ultimate W Band", za asistence kamer České televize, zároveň představí svou nejnovější desku (Next Horizon, Supraphon).
Unikátnost koncertu podtrhuje i účast hvězdných kolegů české scény, Pavla Šporcla, Michala Pavlíčka a Miroslava Žbirky.

Sám Vilém Veverka o koncertu říká: "Je to příběh čisté interpretační radosti, který děláme právě proto, abychom posluchačům - ale i sami sobě - nadělili cosi, co by na klasické bázi nebylo představitelné. Zároveň jde o skutečnou potřebu vystoupit z klasických mantinelů, respektive objevovat nový prostor pro realizaci představ a tak se navrátit k ryzí podstatě vztahu sdíleného zážitku z hudby."

Kromě autorské hudby Michala Pavlíčka, Miroslava Žbirky či Martina Hyblera zazní skladby takových velikánů jakými byli Ennio Morricone, Astor Piazzolla, Marián Varga nebo Johann Sebastian Bach.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Sleva 10%:
pro studenty, pro seniory ve věku 60 let a výše, pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P (cena po slevě je uvedena v názvu slevy, slevu žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte on-line v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sekce pro vozíčkáře ANO (bez další slevy), pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top