Varhan Orchestrovič Bauer „50“

Varhan Orchestrovič Bauer „50“

Datum: 31. října 2019
Místo: Palác Lucerna, Velký sál, Štěpánská 61, Praha 1

Vstupenky

Čtvrtek
31
Říj. 2019
19:00
Varhan Orchestrovič Bauer „50“

Informace o akci

LUCERNA ZAŽIJE AKCI ROKU!
Varhan Orchestrovič Bauer oslaví 50. narozeniny a 30 let svobody!

Pražská Lucerna zažije 31. října 2019 velký galakoncert s názvem „VARHAN ORCHESTROVIČ BAUER „50“ aneb 30 LET SVOBODY“, který bude pojatý jako oslava hned dvou významných výročí a také jako charitativní akce, jejíž výtěžek pomůže potřebným.

Padesátiny excentrického dirigenta a virtuóze Varhana Orchestroviče Bauera a 30. výročí od Sametové revoluce se propojí v jeden večer.

Okamžitý filmový orchestr "OFO", velká show, i zvučná jména, takový bude galavečer v mecce pražské kultury, ve velkém sále Lucerny Praha.

V programu vystoupí hosté: Jitka Čvančarová, Natálie Kocábová, Michal Horáček, Bohuš Matuš, Juraj Hnilica, Slávek Janda, Jaroslav Břeský a další…
Gala večerem bude provázet Jolana Voldánová.

Celá událost je konána po záštitou Senátu Parlamentu České republiky a osobní záštitu nad akcí převzala místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky paní Miluše Horská.

Účast přislíbili vzácní hosté a osobnosti :
Dagmar Havlová, Petr Pithart, Milan Knížák, Fedor Gál, Tomáš Karger, Václav Malý, Josef Klíma, Jan Hrušínský, Jan Potměšil, Juraj Jakubisko, Michal Prokop, Vladimír Mišík a další...

Výtěžek z akce bude poukázán organizaci SONS - Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR.

Patronem celého koncertu je Lions Clubs International ( LCI ) - jedna z největších mezinárodních humanitárních organizací.

 

ODKAZ NA VIDEOPOZVÁNKU ZDE: http://y2u.be/R6FlrhWif-Y 

ODKAZ NA FB UDÁLOST ZDE: https://www.facebook.com/events/2289617147947176/

Na mapě

Top