Varhan Orchestrovič Bauer „50“

Varhan Orchestrovič Bauer „50“

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

LUCERNA ZAŽIJE AKCI ROKU!
Varhan Orchestrovič Bauer oslaví 50. narozeniny a 30 let svobody!

Pražská Lucerna zažije 31. října 2019 velký galakoncert s názvem „VARHAN ORCHESTROVIČ BAUER „50“ aneb 30 LET SVOBODY“, který bude pojatý jako oslava hned dvou významných výročí a také jako charitativní akce, jejíž výtěžek pomůže potřebným.

Padesátiny excentrického dirigenta a virtuóze Varhana Orchestroviče Bauera a 30. výročí od Sametové revoluce se propojí v jeden večer.

Okamžitý filmový orchestr "OFO", velká show, i zvučná jména, takový bude galavečer v mecce pražské kultury, ve velkém sále Lucerny Praha.

V programu vystoupí hosté: Jitka Čvančarová, Natálie Kocábová, Michal Horáček, Bohuš Matuš, Juraj Hnilica, Slávek Janda, Jaroslav Břeský a další…
Gala večerem bude provázet Jolana Voldánová.

Celá událost je konána po záštitou Senátu Parlamentu České republiky a osobní záštitu nad akcí převzala místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky paní Miluše Horská.

Účast přislíbili vzácní hosté a osobnosti :
Dagmar Havlová, Petr Pithart, Milan Knížák, Fedor Gál, Tomáš Karger, Václav Malý, Josef Klíma, Jan Hrušínský, Jan Potměšil, Juraj Jakubisko, Michal Prokop, Vladimír Mišík a další...

Výtěžek z akce bude poukázán organizaci SONS - Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR.

Patronem celého koncertu je Lions Clubs International ( LCI ) - jedna z největších mezinárodních humanitárních organizací.

 

ODKAZ NA VIDEOPOZVÁNKU ZDE: http://y2u.be/R6FlrhWif-Y 

ODKAZ NA FB UDÁLOST ZDE: https://www.facebook.com/events/2289617147947176/Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: VARHAN ORCHESTROVIČ BAUER „50“ 31.10.2019 – PRAHA

ZRUŠENO:

Z technických důvodů dochází ke zrušení akce VARHAN ORCHESTROVIČ BAUER „50“ konající se dne 31.10.2019 v Praze.

 

Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top