Detail info
Close

Vánoční koncert JK Bandu

Vánoční koncert JK Bandu

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Srdečně Vás zveme na koncert velkého swingového, jazzového a tanečního orchestru JK Band Pardubice. Do programu letošního pravidelného předvánočního nejen swingového večera jsme připravili celou řadu novinek, zařadili jsme swingové standardy i populární skladby. Připomeneme si 90 let od narození vynikajícího zpěváka a českého krále swingu Karla Hály. Z jeho bohatého repertoáru jsme zařadili několik písní, např. Ze známých důvodů nebo Na sedm strun budu hrát. JK Band měl výjimečnou příležitost Karla Hálu přivítat na vánočním koncertu 2004 jako hosta a byl to pro publikum i orchestr velký zážitek.

Další vzpomínku věnujeme dalšímu vynikajícímu zpěvákovi Karlovi Černochovi, který by letos oslavil 80. narozeniny. JK Band se s Karlem Černochem setkal v roce 2006 při živém natáčení v Českém rozhlase, ale ke spolupráci už bohužel vzhledem k jeho náhlému odchodu již nedošlo. Dále jsme zařadili dodatečně k loňským osmdesátinám textaře Eduarda Krečmara dvě písně s jeho českými texty. Novinkami bude např. píseň It Had Be Better Tonight z repertoáru Michaela Bubblé, dvě písně pěvecké legendy Natalie Cole nebo orchestrální skladba Hot Toddy a spoustu dalšího...

Jako host vystoupí pardubický rodák, divadelní a muzikálový herec a zpěvák, dabér Ondřej Izdný. Zpívat budou samozřejmě kmenové zpěvačky JK Bandu Zuzana Grohová, Milena Dobrovolná a nový člen orchestru zpěvák Vít Kubant. JK Band řídí Pavel Kopecký a slovem bude provázet Renata Bečková Klečková.

Těšíme se s Vámi na viděnou.

Více o JK Bandu na www.jkbandpardubice.cz.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top