Detail info
Close

Vánoční koncert Michala Prokopa - Live Stream

Vánoční koncert Michala Prokopa - Live Stream

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Michal Prokop v Lucerně i u vás doma

Zpěvákův tradiční Vánoční koncert proběhne naživo v Lucerně a zároveň i poprvé v historii živým přenosem

I přes stávající opatření, vyhlášená v souvislosti s covidovou pandemií, se Michal Prokop rozhodl svůj již avizovaný tradiční Vánoční koncert uspořádat. Současné omezení stanovuje maximální počet návštěvníků na tisíc osob. Fanoušci, na které se vstupenka nedostane, dostanou možnost být u toho alespoň na dálku. 21. prosince budou moci sledovat přímý přenos z dějiště koncertu ve Velkém sále pražské Lucerny přímo v pohodlí svých domovů nebo dokonce v zahraničí.

V pražské Lucerně se bude vysílat na několik kamer s televizním přenosovým vozem. Diváci si tak vychutnají skvělé záběry s profesionálním zvukem a tím budou mít pocit, jakoby si celý koncert užívali přímo v sále. Přidanou hodnotou pro každého diváka bude, že u obrazovky svého televizoru, mobilu, tabletu nebo počítače bude sedět v první řadě, protože bude mít k dispozici exkluzivní záběry.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top