VŠECHNY BÁJEČNÝ VĚCI

KULTURA POD HVĚZDAMI
VŠECHNY BÁJEČNÝ VĚCI

Datum: 31. července - 14. srpna 2023
Místo:

Vstupenky

pondělí
31
čvc 2023
20:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
VŠECHNY BÁJEČNÝ VĚCI
středa
2
srp. 2023
19:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
VŠECHNY BÁJEČNÝ VĚCI
Rekreační areál Pilák

Žďár nad Sázavou

pondělí
14
srp. 2023
19:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
VŠECHNY BÁJEČNÝ VĚCI
Zámek Kačina

Kutná Hora

Informace o akci

Dobrý den,

nemám pro vás bohužel dobrou zprávu, protože jsme nuceni zrušit v rámci Kultury pod hvězdami všechna 3 představení Všechny báječný věci, které jsme měli letos hrát v Třeboni, ve Žďáru nad Sázavou a na Kačině. Je mi to nesmírně líto, ale jinak to nejde. Včera jsem byl osobně účasten generální neveřejné předpremiéře a z povahy představení ho nelze hrát v našem formátu venku. Představení jsem osobně viděl, je nádherné, emotivní, úžasné, ale musím uznat, že přenést ho k nám nejde. Bavil jsem se o tom osobně i s Richardem Krajčem a jeho manželkou (režisérkou) a shodli jsme se na tom.

Ptáte se, jak je to možné? Jde o vývoj. Samotná hra neměla ještě premiéru a manželé Krajčovi při zkoušení a studování hry došli postupem k formátu, který se hodí pouze do malých až intimních prostor. Nám nabídnuté termíny jsme brali hned v září, ale bohužel se to posunulo nyní do stavu, který popisuji výše.

 

Přijměte naši omluvu i dárek v podobě vstupenek navíc 1+1. Pokud nebudete chtít vrátit vstupné, nabízím vám za jednu vstupenku na Všechny báječný věci dvě vstupenky na jiné představení. V takovém případě nám napište, na které. Toto platí do pondělí 30. 1. 2023.

Pokud chcete vrátit peníze, nemusíte psát, automaticky vám je vrátíme. Tento proces zahájíme příští týden.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top