Detail info
Close

VODAFONE YOU FEST

VODAFONE YOU FEST

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Hudba # Youtubering # Gaming # Lifestyle
Jedinečné spojení hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu a fresh food festivalu pod jednou střechou Průmyslového paláce. To je babí léto na VODAFONE YOU FEST, který přináší Prima COOL a ÓČKO.
Sobota nabitá nejžhavějšími kapelami, vystoupením youtuberů, gaming zone, včetně turnaje v HearthStone, workshopy s vašimi idoly a špičkovým gastro za super ceny. Rodiče můžeš upíchnout v relax&beauty zone nebo koutku pro chlapy a užít si nadupanej program.
Tak doraž a udělej s náma ten nejvíc COOL fesťák v Praze!
Protože #jetovtobě #LIFEisCOOL #generaceO

LineUp: Mike Spirit + H16, SLZA, Sebastian, ATMO Music, Pavel Callta, Light & Love, Štěpán Urban, Martin Harich, DeeThane, SterakDary, Martin Rota, Nejfake, Šárka Pančochová a další

V DEN KONÁNÍ JIŽ VSTUPENKY NELZE REZERVOVAT! VYUŽIJTE PRODEJNÍ MÍSTA TICKETPORTAL NEBO PŘÍMÝ NÁKUP ON-LINE - VSTUPENKY MŮŽETE ZAKOUPIT A IHNED VYTISKNOUT - HOMEtickets!!
V nabídce Ticketportal velmi limitovaná série exkluzivních VIP vstupenek

- jídlo zdarma
- samostatný VIP balkon
- krůček od zákulisí Festivalu
- a překvapení na závěr :)

Další info:
vstupenky na stání / děti, které nedosáhly věku šesti let zdarma / bezbariérový přístup ANO / Sleva "50% VOZ., ZTP/P,DOPR." POUZE NA VSTUPENKY SINGLE pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku.

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top