VLASY – Hair

Divadlo Kalich
VLASY – Hair

Datum: 5. - 6. března 2021
Místo:

Vstupenky

Sobota
6
Bře. 2021
14:30

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
VLASY – Hair
Sobota
6
Bře. 2021
19:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
VLASY – Hair

Informace o akci

VYJÁDŘENÍ DIVADLA KALICH - hygienická opatření Vlády ČR: https://www.ticketportal.cz/Article/6423

VLASY - HAIR 

Nechte se unést jedinečným příběhem a nábojem písní z muzikálu, který celosvětově proslavilo legendární filmové zpracování Miloše Formana. V představení zní hit za hitem, songy jako Vodnář, Donna, Je snadné nemít rád, Manchester, Život mám, Kéž slunce svítí… a celá řada dalších se už dávno staly nesmrtelnými. 

Slogan „květiNOVÉ děti“ nového nastudování režiséra a výtvarníka Šimona Cabana naznačuje nadčasovost tohoto muzikálu, jehož příběh, písně i poselství mohou být až překvapivě současné. 

Přijďte si užít velkolepou oslavu lásky, svobody a tolerance, protože tyto hodnoty je třeba oslavovat a chránit stále – tehdy, stejně jako dnes. 

Délka představení: 165 minut včetně přestávky

Herecké obsazení

Berger: Přemysl Pálek / Roman Tomeš
Claude: Richard Pekárek / Milan Peroutka
Sheila:
Charlotte Doubravová /Petra Vojtková
Woof: Jan Fanta /Štěpán Komárek
Jeanie: Simona Tlustá / Michaela Tomešová
Hud: Lukáš Adam / Jan Tenkrát
Steve: Filip Hořejš /Viktor Novák
           

Další informace naleznete zde: https://www.divadlokalich.cz/divadlo-kalich/repertoar/vlasy/

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top