Detail info
Close

VIVALDIANNO, Shining Venice

VIVALDIANNO, Shining Venice

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

VIVALDIANNO Shinig Venice je pokračováním velmi úspěšné hudební show, která dobyla svět. Originálním způsobem propojuje hudbu geniálního skladatele Antonia Vivaldiho s jeho výjimečným osudem a zázraky moderních technologií. Zazářilo ve třiceti světových metropolích a získala si přízeň více než 150 tisíc nadšených diváků.

Představení s prvky art-rocku citlivě prolnuté s barokní hudbou a podpořené ohromujícími vizuálními efekty osloví jak rodinné publikum, mladé posluchače, tak i fanoušky klasické hudby všech generací.

Koncert s příběhem věnovaným Antoniu Vivaldimu – géniovi baroka. Hlavní roli namluvil Jiří Dvořák, jehož hlas doprovází další známí herci a herečky. Libreto pořadu napsal Tomáš Belko, český spisovatel a dramatik.

V 3D koncertní show plné emocí a moderních technologií hraje řada renomovaných českých i mezinárodní sólistů – mj. Michal Dvořák (kapela Lucie), Jiří Vodička (koncertní mistr České filharmonie), Terezie Kovalová (violoncellistka) a další.

Délka pořadu: 120 min. bez přestávky

Vstupné: 890,- 950,- 990,- 1.090,- Kč

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top