VIVALDIANNO RELOADED

VIVALDIANNO RELOADED

Datum: 3. února 2022
Místo: Kongresové centrum Zlín
Adresa: nám. T. G. Masaryka 5556, Zlín

Vstupenky

čtvrtek
3
ún. 2022
20:00
VIVALDIANNO RELOADED
PŘESUN 15.11.20/14.6.21, NOVĚ: 3.2.2022 OD 20:00

Informace o akci

VIVALDIANNO RELOADED - zlínský koncert v Kongresovém centru plánovaný na červen byl přeložen na nové datum: 3. 2. 2022

Z důvodů aktuálních vládních omezení pro vnitřní kulturní akce byli organizátoři zlínského koncertu projektu Michala Dvořáka a Jaroslava Svěceného VIVALDIANNO-RELOADED nuceni přeložit datum konání ze 14. června na nový termín.

nové datum konání: ČTVRTEK 3. ÚNORA 2022

"I když situace spěje k lepšímu, aktuální nařízení a omezení ze strany ministerstva zdravotnictví a vlády ČR nám neumožňují v polovině června uskutečnit plánovaný projekt v prostorách KC Zlín. Paradoxním důvodem je velký zájem o vstupenky - máme vyprodanou takřka celou kapacitu prostor, což neodpovídá aktuálním číslům a podmínkám povoleným pro konání kulturních akcí v interiérech," uvedl ředitel pořádající Agentury Velryba Michal Žáček.

"Nicméně zůstáváme optimisty, situace se zlepšuje, a věřím, že od konce léta už bude možné pořádat koncerty normálně, v plných sálech... Majitele zakoupených vstupenek žádáme o trpělivost a podporu. V této tristní situaci zapříčiněné vyšší mocí nám velmi pomůže, pokud si vstupenky ponechají a přijdou v únorovém termínu, za což všem předem děkuji," dodal Žáček.

Vstupenky zakoupené na původní datum zůstávají v platnosti.
Diváci, kteří budou chtít vstupenky vrátit, tak můžou učinit do 30 dnů od vydání tohoto oznámení (tj. do 26. 6. 2021) v místech, kde vstupenky zakoupili.
Vstupné bude vráceno bez servisních poplatků, které náleží prodejci (z důvodů, že akce nebyla zrušena, pouze přeložena na nové datum - viz obchodní podmínky)

Děkujeme za pochopení. Agentura Velryba s.r.o., pořadatel akceTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top