VIVALDIANNO RELOADED

VIVALDIANNO RELOADED

Datum: 14. června 2021
Místo: Kongresové centrum Zlín
Adresa: nám. T. G. Masaryka 5556, Zlín

Vstupenky

pondělí
14
čvn 2021
20:00
VIVALDIANNO RELOADED
PŘESUNUTO Z 15.11.2020, NOVĚ: 14.6.2021 OD 20:00

Informace o akci

Koncert s původním termínem 15.11.2020 se díky nastalé situaci přesouvá na 14.6.2021. Vstupenky zůstávají v platnosti na nové datum.

Světově úspěšná show v nové verzi Reloaded se vrací na česká pódia. Po loňském premiérovém halovém turné se velkolepé hudební představení, které ohromilo tisíce diváků po celém světě, představí i v dalších českých městech. Špičkové obsazení, dech beroucí pojetí. Nejmodernější technologie, 3D projekce, strhující hudba v mrazivém příběhu barokního génia Antonia Vivaldiaho.

Co se asi stane, když přenesete čarovný příběh z barokních Benátek do jedenadvacátého století? Když vaše smysly okouzlí originálně pojaté fragmenty z díla hudebního génia ve strhující audiovizuální výpravě digitálního věku? Multimediální show VIVALDIANNO Reloaded odkrývá podivuhodný lidský osud zpoza zcela nové masky, shlížející na svět jako z magického zrcadla. Emocemi a moderními technologiemi nabitý zážitek ambiciózně překonává původní úspěšný projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka. Nechte se vtáhnout do tajuplného příběhu a lásek velkého hudebníka a zažijte VIVALDIANNO RELOADED!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top