Detail info
Close

VILÉM VEVERKA - CHRISTMAS NO LIMITS II

VILÉM VEVERKA - CHRISTMAS NO LIMITS II

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

CHRISTMAS NO LIMITS II
Účinkují
Vilém Veverka hoboj
Ultimate W Band  

CHRISTMAS NO LIMITS II představuje volné pokračování koncertní série NO LIMITS (Pražská křižovatka 2021), na kterém hobojista Vilém Veverka - přední český umělec mezinárodního renomé - nabídne se svou kapelou Ultimate W Band výběr z letošního vánočního alba i skladby na pomezí klasiky, fusion a jazzu.
"Vánoční koncert i nové album jako takové je pak především poděkováním našemu publiku. Vracíme posluchačům to, co vzniká právě díky jejich faktické spoluúčasti - bez nich by živé umění prostě jinak nebylo", dodává hlavní protagonista večera. 
Vilém Veverka, jehož doménu tvoří nejen originální instrumentální performance, nabízí posluchačům hudbu v jedinečném, mimořádně atraktivním formátu a ukazuje, že hudba - umění jako celek - je přístupná všem generacím.

 Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Sleva 10%: pro studenty, pro seniory ve věku 60 let a výše, pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P (cena po slevě je uvedena v názvu slevy, slevu žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte online v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným průkazem či obecně uznávaným dokumentem opatřeným fotografií) / bezbariérový přístup NE, přístup po schodišti / zvláštní sekce pro vozíčkáře ANO, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top