Detail info
Close

VĚRA ŠPINAROVÁ & ADAM PAVLÍK BAND

VĚRA ŠPINAROVÁ & ADAM PAVLÍK BAND

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jedna z nejvýraznějších osobností českého popu a rocku Věra Špinarová
vystoupí se skupinou Adam Pavlík Band v novém koncertním programu pro rok 2016.

Pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech patří Věra Špinarová již mnoho let mezi nejžádanější domácí zpěvačky. Koncerty probíhají v průběhu celého roku a jsou stále vyprodány.
Má celou řadu krásných hitů, například Meteor lásky, Music box, Bílá jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě.
Prestižní záležitostí bylo její vystoupení v roce 2007 na ostravském koncertu Joe Cockera, který jinak vystupoval zásadně bez hostů a předskokanů.
Zatím vydala celkem 13 desek. Kromě mnoha ocenění v podobě zlatých a platinových desek patří mezi prvních pět nejprodávanějších českých interpretek za posledních deset let. Od listopadu je na pultech obchodů s muzikou k dispozici první DVD Věry Špinarové. Komplet Největší hity live obsahující koncertní DVD + CD mapuje průřez její dlouholetou, ale ne vždy doceněnou kariérou a přináší všechny známé hity Věry Špinarové v současném a rockovějším aranžmá, které jej jejímu srdci nejbližší.
Její pověstný koncertní temperament byl poprvé zaznamenán na DVD a představuje Věru Špinarovou bez příkras, s ryzím naturelem a písničkami, které se stávají hity tou nejpřirozenější cestou, zlidověním.
Nenechte si ujít koncert české Janis Joplin!

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
(neplatí pro KD Hronovická)

ZTP/P Info - KC Semilasso Brno
Pro ZTP/P + doprovod sleva 50% do 2. kategorie - krajní místa v přízemí.
Pro objednání kontaktujte rezervace@ticketportal.cz a naskenujte průkaz ZTP.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top