Detail info
Close

VĚRA MARTINOVÁ & KAPELA MERITUM

VĚRA MARTINOVÁ & KAPELA MERITUM

Datum: 14. listopadu 2024
Místo: Divadlo Gong
Adresa: Sokolovská 969/191, Praha 9-Libeň

Vstupenky

čtvrtek
14
lis. 2024
19:00
VĚRA MARTINOVÁ & KAPELA MERITUM
Divadlo Gong

Praha

Informace o akci

Koncert královny české country Věry Martinové s kapelou Meritum. Uslyšíte všechny oblíbené písně, včetně Až na vrcholky hor, Nebe, peklo, ráj, Noční blues a mnohé další. Zazní také ty nejnovější z alba Meritum, které vyšlo v roe 2020 a je velmi ceněno nejen posluchači, ale i hudebními kritiky.

CD MERITUM / SUPRAPHON 2020

"Zpěvačka Věra Martinová si ke kulatým narozeninám nadělila nové studiové album Meritum. Nahrávka vznikla s přispěním uznávaného producenta Borise Carloffa a legendární hudebnice na ní dokazuje, že zdaleka nežije jenom žánrem country.

Posluchači tak ve dvanácti novinkových skladbách mohou objevit poučení českou hudbou šedesátých let, ale i vlivy soulového vydavatelství Motown nebo posledních počinů Johnnyho Cashe. „Nevím, jestli to už není poslední album. Záměrně jsem proto chtěla spolupracovat s někým, kdo má na muziku jiný pohled,“ vysvětluje Věra Martinová.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top