Detail info
Close

VEČER LEGEND 23

VEČER LEGEND 23

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Večer legend 23

Špičkový tribute Band Eric Clapton z USA, skvělé tuzemské tribute bandy David Bowie a Pink Floyd

Večer legend pořadové číslo 23! Pátek 12. dubna 2024, Semilasso, Brno. Čeká na nás nabitý večer plný klasického rocku, který představí na jednom podiu nejlepší tribute bandy Pink Floyd, David Bowie a Eric Clapton.

Na Večeru legend premiérově vystoupí celosvětově ceněný Eric Clapton Tribute Band v čele se slavným bluesovým kytaristou Cliffem Stevensem a jeho triem (USA). Zážitek z koncertů této skupiny je téměř k nerozeznání od originálu. Cliff Stevens, původem z Kanady, se věnuje hudbě profesionálně více než 35 let. Se svým precizním kytarovým i hlasovým projevem je považován za nejlepšího interpreta Claptonových písní. Jako většina bluesových kytaristů, strávil také on většinu kariéry po boku mnoha kapel a okusil si hraní jak před 14000 diváky na International Jazz Festivalu v Montrealu, tak před 14 opilci v městečku Moose Jaw.

Další premiérou Večeru legend bude hudba Davida Bowieho – v podání nově vzniklého skvělého Tribute Bandu Mr. Bowie. Frontmanem skupiny je charismatický zpěvák Milan Devinne. Skupina se zaměřuje na písně z období Reality Tour 2004. S ohledem na památku zesnulého Davida Bowieho a jeho jedinečný hudební odkaz představuje frontman Milan Devinne věrnou rekonstrukci Bowieho hlasu v jednoduchých oděvech inspirovaných pozdním obdobím Bowieho života. Od písně "Rebel Rebel" po "All the Young Dudes" zahrnuje repertoár všechny hity a oblíbené skladby, věrně zachovávajíce jejich původní podobu.

Repertoár Distant Bells tvoří více než 70 skladeb skupiny Pink Floyd. Kapela si své publikum získala věrným zvukem „Floydů“ a s večerem legend je od počátku akce neodmyslitelně spojená. Na akci vystoupí doplněná o vokalistky a nabídne průřez celou tvorbou rockových titánů Pink Floyd.

Informace o akci naleznete na www.vecerlegend.cz a na facebook.com/vecerlegend

PINK FLOYD TRIBUTE DISTANT BELLS
DAVID BOWIE TRIBUTE MR. BOWIE
ERIC CLAPTON TRIBUTE CLIFF STEVENS TRIO (USA)


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture VEČER LEGEND 23
picture VEČER LEGEND 23
picture VEČER LEGEND 23
picture VEČER LEGEND 23
picture VEČER LEGEND 23
picture VEČER LEGEND 23
Top