Detail info
Close

VÁNOCE V O2 ARENĚ

VÁNOCE V O2 ARENĚ

Datum: 21. prosince 2023
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

čtvrtek
21
pros. 2023
20:00
VÁNOCE V O2 ARENĚ
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Unikněte na jeden večer předvánočnímu shonu a nalaďte se na příjemnou a pohodovou sváteční atmosféru!

Richard Krajčo, Adam Plachetka, Pokáč, Ondřej Ruml, Eva Burešová, Dasha, Kateřina Marie Tichá, sedmdesát hudebníků Filharmonie Hradec Králové a šedesát členů pěveckého sboru Permoník Karviná nabídnou netradiční pojetí známých hitů a dalších písní, které patří k tomuto svátečnímu období. A to ve spojení s aranžérem Janem Lstibůrkem, dirigentem Stanislavem Vavřínkem a průvodcem večera Liborem Boučkem.

Richardu Krajčovi je prostředí O2 areny dobře známé z mnoha vyprodaných koncertů Kryštof. Tentokrát však půjde o hudební zážitek, který slibuje jejich známé písně ve zcela jiném pojetí. Unikátní hlas operní hvězdy Adama Plachetky už také v hale zazněl a v koncertním duchu si svou arenu zažil další sólista večera, Pokáč. O předvánočním večeru však poprvé vyzkouší sílu svých písní se sto třiceti členným doprovodem. Mužskou trojici doplní talentovaný Ondřej Ruml.

Dvojnásobná bronzová česká slavice Eva Burešová na vánočním koncertu uplatní svůj pěvecký talent, který dlouhodobě rozvíjí účinkováním v předních muzikálech a i na vlastních koncertech. Držitelka ceny Thálie a dvorní zpěvačka pořadu StarDance Dasha se pro tento hudební formát doslova narodila. Výčet sólových interpretů pak uzavírá Kateřina Marie Tichá, její autorské písně interpretované osobitým emotivním hlasem dostávají za doprovodu orchestru nečekaný rozměr.

Více informací naleznete na stránkách www.vanocevarene.cz.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top