Detail info
Close

Underworld

Underworld

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Kultovní skupina UNDERWORLD si pro své nadcházející pražské vystoupení, které se uskuteční 6.7. v SaSaZu, zvolila dva zástupce české hudební scény.
Večer zahájí se svojí vyhlášenou audio-vizuální show electro-popové duo CARTONNAGE, jehož tvorba v minulosti zaujala i Mobyho. Skupina na sebe poprvé strhla pozornost médií i posluchačů v roce 2008 albem Curiously Connected, za které získala cenu časopisu Filter a byla nominována na ceny Anděl i Óčko TV. Jejich koncertní program v SaSaZu už ale bude tepat převážně v rytmu žhavé novinky I'm Not Your Computer, která vyjde v druhé polovině května.
Kolem půl jedenácté ovládnou pódium hlavní hvězdy večera – pánové Karl Hyde a Rick Smith z UNDERWORLD. Skupina, která patří mezi fenomény elektronické hudby a na této scéně nepřetržitě boduje od roku 1996, kdy se vyšvihla do čela hitparádových žebříčků s megahitem Born.Slippy.NUXX z „revolučního“ filmu Dannyho Boyla – Trainspotting. Svému početnému českému publiku, které na jejich vystoupení pělo chválu  již nejednou, nabídnou Underworld průřez celou svoji dosavadní kariérou i aktuální album Barking.
Na Underworld plynule naváže ......... Celý text si přečtěte zde, najdete v něm další důležité informace!

Vstupenky můžete zakoupit též on-line a ihned vytisknout
v pohodlí svého domova - HOMEtickets!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Underworld
Top