Detail info
Close

Under Armour Czech Bowl XXII

Under Armour Czech Bowl XXII

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Nejtvrdší kulturní zážitek sezóny je tady!  20. července se v pražské EDEN ARÉNĚ střetnou nejlepší týmy Divize I České ligy amerického fotbalu. Loňským vítězem se stal tým Prague Black Panthers, kdo  pozvedne nad hlavu pohár pro vítěze tentokrát? Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět americký národní sport naživo. Zážitek ještě umocní poločasové vystoupení nejlepších českých cheerleaders.

Vstupenky do sektorů 101, 102, 129 a 130 a klubová sedadla lze zakoupit na konkrétní místa, ostatní sektory jsou nečíslované.

Doporučené sektory pro fanoušky obou týmů budou doplněny po určení složení semifinálových dvojic.

Klubová sedadla Gold
Místa s nejlepším výhledem na stadionu, vlastní vchod VIP recepcí. Během akce je k dispozici catering včetně nealkoholických nápojů a piva. Přístup na klubové patro.

Klubová sedadla Silver
Místa s nejlepším výhledem na stadionu, vlastní vstup. Bez cateringu. Bez přístupu na klubové patro.

Sektory 101, 102, 103, 201 a 202 jsou určeny pro fanoušky Prague Black Panthers. Ostatní sektory jsou určeny pro fanoušky Příbrami Bobcats.

Americký fotbal v ČR!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top