ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ

DIVADLO V RYTÍŘSKÉ
ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ

autor: Carole Greep
překlad: Anežka Svobodová
režie: Jiří Seydler
scéna a kostýmy: Dana Hávová
hrají: Tereza Kostková, Miroslav Vladyka, Nela Boudová a Radek Holub
produkce: Divadlo v Rytířské 

Svěží francouzská komedie o tom, jak snadné je narušit dlouholeté přátelství... aneb Co způsobí neopatrné zacházení s mobilem při cestě autem na návštěvu nejlepších přátel.
Pierre a Marie jedou za svými dlouholetými přáteli Charlesem a Carole, kteří žijí v půvabném venkovském domě. Cesta je dlouhá a Pierre s Marií si krátí čas svou oblíbenou zábavou - pomlouváním. Není těžké uhodnout, kdo je v centru jejich pozornosti a na kom nenechají nit suchou. Bohužel víc než drobným nedostatkem se ukáže nepatrný detail. Pierre nezamkl klávesnici na svém jinak úžasném mobilu a omylem vytočil číslo svých hostitelů. Charles a Carole díky tomu v přímém přenosu poslouchají vše to, co si o nich jejich nejlepší přátelé myslí... Jsou šokovaní a taky naštvaní. Ačkoli by bylo jednodušší návštěvu zrušit, rozhodnou se, že si se svými "nejlepšími přáteli" trochu pohrají. Bez servítek a ohledů využijí všech pravdivých i nepravdivých informací, které se o sobě dozvěděli, aby Pierrovi a Marii ukázali, že pomlouvat se opravdu nevyplácí! Výsledkem je samozřejmě skvělá zábava.

Komedie, která měla ve Francii premiéru v roce 2003, se nejen v zemi galského kohouta stále úspěšně hraje a herci i diváky je velmi oblíbená. Vždyť jenom v Paříži ji doposud vidělo přes milion diváků.

Galerie

picture ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ
picture ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ
picture ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ
picture ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ 22.1.2018 19:00 Divadlo v Rytířské, Praha

ZMĚNA:
Ze zdravotních důvodů se divadelní představení ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ Divadla v Rytířské, Rytířská 539/31, Praha 1 přesouvá z původního termínu 22.1.2018 od 19:00 hod. na nový termín, a to 25.4.2018 od 19:00 hod.

Vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení,a to nejpozději 15.2.2018.

Vrácení vstupenek:

1/platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu centrální kanceláře.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Požadavek na vrácení včetně vstupenky HOMEticket je třeba zaslat na: reklamace@ticketportal.cz

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top