Detail info
Close

Túfaranka

Túfaranka

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Túfaranka
to není jenom pravá moravská kapela, to jsou především mladí a veselí chlapci ze Šakvic, kteří si svým nezkrotným temperamentem a upřímnou láskou k muzice získávají stále větší obdiv svých posluchačů nejen doma ale i v zahraničí.
Hráčská i umělecká spolupráce muzikantů z Túfaranky je neobvyklou ukázkou jedinečného muzikantského cítění, pochopení a prezentování moravské dechovky. Za svoji existenci Túfaranka odehrála mnoho koncertů, kromě těch domácích například i v Německu, Rakousku, Holandsku, Belgii, Francii, Švýcarsku a USA.
V rozmanitém repertoáru Túfaranky se objevují úpravy lidových písní, skladby významných českých, moravských a slovenských autorů (Vl.Pfeffer, J.Slabák, B.Kameník, J.Tesařík, M. Irša, Jožulka Uher, J.Janota, V.Maňas ml., M. Prajka, Ant.Žváček, M. Mordych, A.Hudec, J.Konečný, L.Kubeš aj.), ale i skladby jiných žánrů, které jsou určeny především pro sólové nástroje.Ty nejlepší z nich si můžete poslechnout na zvukových nosičích, které Túfaranka vydává ve spolupráci s hudebním vydavatelstvím PROFITON a Kubešovým hudebním vydavatelstvím.Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!
Další info:
sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P / bezbariérový přístup ANO, zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top