Detail info
Close

TrutnOFF BrnoON Open Air Festival

TrutnOFF BrnoON Open Air Festival

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Open Air Festival TrutnOFF BrnoON

„Často tu vedle sebe vystupují tak různí muzikanti, že je nikde jinde vedle sebe neuvidíte,“
Náčelník Václav Havel

„Ten festival, to je manifestace radosti,“
Ivan Martin „Magor“ Jirous

Známý a legendární Open Air Festival TrutnOFF BrnoON (TrutnOFF) s více než padesáti kapelami a s tradičně neotřelým programem. Osmatřicátým rokem a potřetí mezi stromy a dobrými travami na jihu Moravy u Sluneční řeky v Brně. Budete překvapeni místem „Na Střelnici“ s dubovou alejí a dřevěnými „wigwamy“, které zde kdysi postavila německá armáda a o němž neměli tušení ani samotní Brňané. Výjimečná setkání a spiklenecká pospolitost. To vše s indiánskými teepee a prodchnuté specifickou atmosférou, kterou je tento festival známý a jinde ji nenajdete.
Kapely různorodých žánrů, program na třech pódiích. Bytové koncerty, ale i debaty, meditace, přednášky nebo slam poetry a open air bohoslužby. To vše je nejstarší festival svého druhu u nás, který se stal i největší událostí pandemického léta.
Po dvou covidových letech, kdy se festival - jako jeden z mála - uskutečnil době navzdory, letos opět proběhne i za účasti zahraničních kapel. Přijede kult nad kulty Sisters of Mercy, rockoví Reef, kteří úspěšně vydali novou desku a vybrali si je i Rolling Stones na své evropské Tour. V Česku oblíbení The Subways a potomek krále reggae Boba Marleyho, anglicko-jamajský zpěvák Julian Marley. Kdo jezdil na TrutnOFF jistě pamatuje nejen večírky v rytmu reggae či undergroundu, ale i bubnování až do úplného zničení. To letos podpoří navrátivší se nezapomenutelní šamané, indicko-pákistánští bubeníci The Dhol Foundation.
Festival se uskuteční se ve svém obvyklém termínu, tedy 18. - 21. srpna. Letošní setkání bude zasvěceno “Míru a svobodě Ukrajiny". Uprchlíci před válkou na Ukrajině, budou mít možnost získat zvýhodněné vstupenky či vstup na festival zdarma.
TrutnOFF Open Air adoptovalo naše druhé největší město a dva proběhlé ročníky ukázaly, že zasvěceným známá a specifická atmosféra je přenositelná. Ať je pod horami nebo v lesích mezi stromy a dobrými travami u Sun River Na Střelnici v Brně.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top