Tribute to BILLIE EILISH

Tribute to BILLIE EILISH

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

 
***************************
 
Koncert “Tribute to Billie Eilish” v Retro MusicHall se z technických důvodů přesouvá s 31.7.2021 na 13.08.2021. Začátek koncertu 19:00.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.
 
***
Z důvodu nařízení vlády u vstupu je nutné se prokázat JEDNOU z těchto variant:
- potvrzení o negativním testu na Covid
- potvrzení o očkování
- potvrzení o nedávném prodělání Covidu
- čestné prohlášení o provedení samotestu s negativním výsledkem.
 
**************************

 

Úžasná zpráva pro fanoušky Billie Eilish v Praze!   Americká zpěvačka a skladatelka Billie Eilish je bezesporu jednou z nejčerstvějších a nejúžasnějších popových hvězd nové dekády 21.století. V srpnu 2019 měla koncert v pražské O2 areně, který navštívilo přes 16 tisíc lidí. Tento rok ale žádná informace o uspořádání koncertu Eilish v České republice není. Proto jsme s kapelou “Jagoda Goda Wojciechowska” připravili živé show “Tribute to Billie Eilish” v Retro Music Hall. “Goda” nebo Jagoda Wojciechowska - zpěvačka,hudební aranžérka, písničkářka. Vystudovala jazzový zpěv na Hudební akademii Stanisława Moniuszka ve třídě Krystyny Stanko v Gdaňsku. V roce 2019 získala magisterský titul v oboru umění. Píše texty, nahrává druhý album a vystupuje s programem “Tribute to Billie” po celé Evropě.

Open door: 18:30 Koncert 19:00, délka koncertu 1 hod + discoTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Tribute to BILLIE EILISH

Na mapě

Top