Detail info
Close

Travis Scott: Utopia – Circus Maximus World Tour

Travis Scott
Travis Scott: Utopia – Circus Maximus World Tour

Datum: 18. července 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

čtvrtek
18
čvc 2024
20:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
Travis Scott: Utopia – Circus Maximus World Tour
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Rapová událost roku - hip-hopová ikona Travis Scott míří poprvé do České republiky.

Po vyprodaném severoamerickém turné UTOPIA - Circus Maximus Tour 2023 bude turné Travise Scotta UTOPIA - Circus Maximus Tour pokračovat letos v létě 12 koncerty v arénách a na stadionech, včetně jeho prvního vystoupení v České republice.

Travis Scott je zásadním rapperem současné populární hudby, se svými 49 miliony prodaných alb jen v USA, čtyřmi prvními místy v americké hitparádě Billboard Hot 100 a mnoha oceněními, včetně deseti nominací na ceny Grammy. Dosud vydal čtyři alba, na tom nejnovějším s názvem UTOPIA hostuje výkvět špičkového hiphopu ( Drake, Playboi Carti, Beyoncé, The Weeknd, Yung Lean, Young Thug, Kid Cudi, SZA, James Blake a další), album produkovalo přes 21 producentů a devatenáct písní desky přináší opojný mix ambientních experimentů, překvapivých beatů a úchvatné orchestrace. Kritikou oceňované album se stalo nejprodávanějším hiphopovým albem roku 2023, čtyři týdny po sobě se drželo na prvním místě v žebříčku Billboard Top 200 a celosvětově nasbíralo přes 50 miliard streamů. Spotify navíc označilo UTOPIA za nejstreamovanější album v prvním týdnu roku 2023 a Apple Music potvrdilo největší počet streamů alba v první den roku 2023.

35 CZK ke každé prodané vstupence bude věnováno nadaci Cactus Jack Foundation , která je organizací 501(c)3 a jejímž posláním je podporovat houstonskou mládež prostřednictvím sbírek hraček, stipendijních programů pro studenty vysokých škol HBCU a naplňování výdajů na vzdělávání a tvůrčí činnost.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps

Doporučené

Top