Detail info
Close

To nejlepší z baroka - Vivaldi, Bach, Corelli

To nejlepší z baroka - Vivaldi, Bach, Corelli

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Houslový virtuos Pavel Šporcl spolu s orchestrem Barocco sempre giovane (Baroko stále mladé) se představí v programu s názvem „To nejlepší z baroka“. Návštěvníci koncertu se mohou těšit na nejslavnější díla Johanna Sebastiana Bacha, Antonia Vivaldiho a dalších barokních mistrů.

Pavel Šporcl patří k nejvýraznějším a současně nejpopulárnějším osobnostem současné generace houslistů. Studoval na Pražské konzervatoři a Hudební fakultě AMU ve třídě prof. Václava Snítila, v letech 1991–1996 pak v USA. Je nositelem mnoha významných cen – laureátem mezinárodní soutěže Pražské jaro, Ceny Společnosti Bohuslava Martinů, vítězem soutěže Holland Music Session World Tour Competition a laureátem soutěže ARD Mnichov. Pavel Šporcl vystupuje pravidelně na koncertech nejen v Evropě (Německo, Rakousko, Velká Británie, Holandsko, Itálie, Španělsko), ale často též v USA, Kanadě i Japonsku.

Barocco sempre giovane (Baroko stále mladé) je soubor složený ze špičkových mladých profesionálních hudebníků. Specializuje se na interpretaci skladeb vrcholného baroka, nevyhýbá se však ani jiným slohovým obdobím. Má za sebou stovky významných koncertů, je často zván na zahraniční koncertní turné i mezinárodní hudební festivaly. Spolupracuje s předními českými i zahraničními sólisty a s celou řadou vynikajících mladých hudebníků a laureátů mezinárodních interpretačních soutěží.

„Pro držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod držitele průkazu ZTP/P (doprovod má samostatnou vstupenku) se poskytuje sleva 50%. Slevy jsou k dispozici na prodejních místech Ticketportal na základě předložení průkazu ZTP/P.“


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture To nejlepší z baroka - Vivaldi, Bach, Corelli
Top