Detail info
Close

Tipsport Czech Ladies Open 2023

Tipsport Czech Ladies Open 2023

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Tipsport Czech Ladies Open se bude hrát v termínu 23. 6. – 25. 6. 2023 v Royal Beroun Golf Clubu. Jedná se o turnaj ze světové série Ladies European Tour, který přivede do Berouna světové hráčky, ale také elitní české golfistky, v čele s českou jedničkou Klárou Spilkovou a loňskou senzační českou vítězkou Janou Melichovou. Turnaje se zúčastní 132 hráček z více než 25 zemí světa vč. 12 nejlepších českých amatérských a profesionálních hráček.
Dámský profesionální golf budí stále větší pozornost odborné i laické veřejnosti, což je podloženo neuvěřitelným vzestupem českých hráček. V roce 2022 zaznamenala dvě turnajová vítězství na světových turnajích Jana Melichová a Klára Spilková, která k tomu navíc přidala, stejně jako Kristýna Napoleaová, i jedno druhé místo. V současné době drží dvě nominace – hrací místa na Olympijské hry v Paříži 2024 české profesionální golfistky Klára Spilková a Sára Kousková. Zároveň bude v roce 2023 hrát Ladies European Tour hned 6 českých hráček.

VIP vstupenka umožňuje vstup do VIP prostor turnaje. Možnost osobního setkání s hráčkami, prvotřídní výhled na golfový areál přímo pod odpališti jamek č. 7 a 10, občerstvení ZDARMA.

Děti do 15 let ZDARMA.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top