Timmy Trumpet

Timmy Trumpet

Datum: 12. března 2022
Místo: PVA EXPO PRAHA
Adresa: Beranových 667, Praha 9-Letňany

Vstupenky

sobota
12
bře. 2022
20:00
Timmy Trumpet

Informace o akci

Timmy Trumpet se vrací do Prahy

Timmy Trumpet a jeho Freak Show otřese Prahou.

Timmy Trumpet - jeden z nejlepších DJů současnosti chová české publikum ve velké oblibě, což dokazuje každoroční návštěvou naší země. 12. března 2022 vystoupí v PVA Expo v pražských Letňanech.
V rámci jeho dosud největší Freak Show, která je součástí Trumpetova prvního halového turné, se návštěvníci mohou těšit na šest dalších DJů, jejichž jména budou zveřejňována postupně.
Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal za 1090 korun. Vstupenky se budou postupně zdražovat, proto neváhejte s nákupem.
Timmy Trumpet (vlastním jménem Timothy Jude Smith) pochází z Austrálie, kde nejprve navštěvoval The Sydney Conservatorium of Music. Už na následné státní škole Carlingford High School však propadl jazzu. "Když mi byly čtyři, začal jsem hrát na trumpetu a brzy na to, jsem sám začal hudbu skládat. Jakmile jsem objevil jazz, začal jsem jamovat na všechno, co jsem slyšel. Hlavně na skladby z rádia. Netrvalo dlouho a natrefil jsem na house music " říká Trumpet, který se proslavil právě unikátní kombinací DJingu s live trumpetou.
"Jste tím, co posloucháte. Proto byste neměli skončit jen u poslechu hudby, kterou byste rádi dělali, ale naopak poslouchat co nejvíce různých žánrů a nechat je na sebe působit" radí Timmy Trumpet. "Já jsem poslouchal opravdu všechno - od Metallicy po Mozarta."Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top