Timmy Trumpet

Timmy Trumpet

Datum: 27. října 2022
Místo: PVA EXPO PRAHA
Adresa: Beranových 667, Praha 9-Letňany

Vstupenky

čtvrtek
27
říj. 2022
20:00
Timmy Trumpet

Informace o akci

Timmy Trumpet se vrací do Prahy 

Timmy Trumpet a jeho Freak Show otřese Prahou. 

TimmyTrumpet - jeden z nejlepších DJů současnosti chová české publikum ve velké oblibě, což dokazuje každoroční návštěvou naší země. 27. října 2022 vystoupí v PVA Expo v pražských Letňanech.

V rámci jeho dosud největší Freak Show, která je součástí Trumpetova prvního halového turné, se návštěvníci mohou těšit na DJs jako jsou Blasterjaxx, Dimatik, Miquel, Nfix&Candice, Sedliv, Tigi a Victor Tellagio.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal. 

Timmy Trumpet (vlastním jménem Timothy Jude Smith) pochází z Austrálie, kde nejprve navštěvoval The Sydney Conservatorium of Music. Už na následné státní škole Carling for dHigh School však propadl jazzu. "Když mi byly čtyři, začal jsem hrát na trumpetu a brzy na to, jsem sám začal hudbu skládat. Jakmile jsem objevil jazz, začal jsem jamovat na všechno, co jsem slyšel. Hlavně na skladby z rádia. Netrvalo dlouho a natrefil jsem na house music " říká Trumpet, který se proslavil právě unikátní kombinací DJingu s live trumpetou.

"Jste tím, co posloucháte. Proto byste neměli skončit jen u poslechu hudby, kterou byste rádi dělali, ale naopak poslouchat co nejvíce různých žánrů a nechat je na sebe působit" radí Timmy Trumpet. "Já jsem poslouchal opravdu všechno - od Metallicy po Mozarta."

Přátelé,

po dohodě se všemi DJs jsme dospěli k rozhodnutí Freak Show Timmyho Trumpeta přesunout na termín 27. 10. 2022. Důvodem je stále velmi vypjatá situace ve světě a my bychom si přáli abychom si show všichni společně užili ve větším klidu. Stále platí to, že část výtěžku pošleme na humanitární účely na Ukrajině a věříme, že naše rozhodnutí pochopíte. Vámi zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny. Refundace je možná do 31.3.2022Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Timmy Trumpet

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: TIMMY TRUMPET, 12.3.2022, PVA EXPO PRAHA

ZMĚNA:

Akce TIMMY TRUMPET se v plánovaném termínu 12.3.2022 od 20:00 v místě PVA EXPO PRAHA bohužel neuskuteční a PŘESOUVÁ se na nový termín 27.10.2022. Čas i místo konání akce zůstává beze změny.


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

Vyjádření pořadatele akce:

Přátelé, 

po dohodě se všemi DJs jsme dospěli k rozhodnutí Freak Show Timmyho Trumpeta přesunout na termín 27. 10. 2022. Důvodem je stále velmi vypjatá situace ve světě a my bychom si přáli abychom si show všichni společně užili ve větším klidu. Stále platí to, že část výtěžku pošleme na humanitární účely na Ukrajině a věříme, že naše rozhodnutí pochopíte. Vámi zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nehodícího se termínu, můžete zažádat o refundaci vstupenek do 31.3.2022.

 

Komu náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě jejich nákupu do 31.3.2022.  

 

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
 - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Naskenované vstupenky je třeba zaslat na e-mail: reklamace@ticketportal.cz.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 

 


Top