Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
The Offspring

The Offspring

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

THE OFFSPRING

Počátky Offspring se datují rokem 1984 a oč déle si kapela na celosvětový průlom musela počkat (dostalo se jí ho až po deseti letech s třetím albem), o to razantněji se do hudební historie zapsala. Píše se rok 1994 a ačkoliv název kapely se svět teprve učí vyslovovat, její pilotní hit Come Out And Play se valí z rozhlasového éteru a MTV napříč kontinenty ob hodinu. Když vzápětí Offspring zaútočí podruhé s písní Self Esteem, je rozhodnuto - zrodil se fenomén! Obě písně si pobrukují teenageři, distingovaní bankovní úředníci, top manažeři i ortodoxní pankáči po celém světě. Obě písně pocházejí z alba Smash, které dostojí svému jménu bezebytku – rozdrtí rozhlasové hitparádové žebříčky, prodá dvanáct miliónů výlisků a kritika jej s odstupem času prohlásí za jedno z nejvlivnějších rockových alb všech dob.
Po pomyslném předělu v podobě kompilace Greatest Hits zahajuje skupina v roce 2008 druhou etapu své kariéry a vydává album Rise And Fall, Rage And Grace, které nabízí čtyři hity a prodá se jej (na dnešní dobu neskutečné) 2 milióny kusů.

Více na www.punxnotdead.cz, www.inpromotion.cz, www.offspring.com

Come Out And Play:
http://www.youtube.com/watch?v=1jOk8dk-qaU

Pretty Fly (For A White Guy):
http://www.youtube.com/watch?v=nzY2Qcu5i2A

Why Don't You Get A Job:
http://www.youtube.com/watch?v=nzY2Qcu5i2A

You're Gonna Go Far, Kid:
http://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhCJpsM

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture The Offspring
Top