The Dead Daisies

The Dead Daisies

Datum: 9. června 2022
Místo: Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1

Vstupenky

Čtvrtek
9
Čvn 2022
21:00

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
The Dead Daisies
HLEDÁ SE NOVÝ TERMÍN

Informace o akci

Koncert The Dead Daisies 9. 6. je odložen na zatím neznámý termín. Intenzivně vyjednáváme s managementem o náhradním termínu, budeme vás včas informovat. Vstupenky zůstávají v platnosti. Předem děkujeme za vaše pochopení a trpělivost.

Rock’n’Roll je cesta, nikoliv cíl…všichni známe tohle rčení!! V roce 2020 The Dead Daisies pokračují ve své cestě s novou hudbou, koncerty a novým dobrodružstvím. V Lucerna Music Baru vystupovali už několikrát, tentokrát se na jeho kruhové podium vrátí 9. června.
The Dead Daisies je australsko-americká rocková superskupina založena roku 2013 v Sydney. David Lowy coby zakladatel, kytarista a vůdčí postava vybíral do kapely řadu menších i velkých hvězd. Loni mezi sebou The Dead Daisies přivítali nového člena, legendárního Glenna Hughese (Deep Purple, Black Country Communion). Glenn se ujal zpěvu a basové kytary po boku kytaristů Douga Aldriche (Whitesnake and Dio), Davida Lowyho (Mink a Red Phoenix) a bubeníka Deen Castronova (Journey, Bad English a Hardline). Glenn je nesporným přínosem pro kapelu, pravým originálem uvedený do Rock And Roll Hall of Fame, s bohatou osobní historií v hudbě, která oplývá mnoha těžkými rockovými váhami.
Ve studiu v La Fabrique Studio na jihu Francie vzniká nové, dosud nepojmenované album, které vyjde v květnu, společně se zahájením turné. Na novém, dosud nepojmenovaném album The Dead Daisies se už podílí i Glenn, produkuje ho Ben Grosse. Světové turné The Dead Daisies 2020 odstartuje kapela v této nové sestavě sérií letních koncertů, několikrát ve společnosti Judas Priest & Foreigner, s vystoupeními na velkých festivalech jako Graspop Belgium a Hellfest France nebo v malém klubu v Essenu v Německu či pražském Lucerna Music Baru.

Galerie

picture The Dead Daisies
picture The Dead Daisies

Na mapě

Top